0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد بازی انفجار حکم پاسور BOOM کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  International Clubs AFC Champions League, Group B
AL Ittihad FC
-
-
AL Wahda FC (UAE)
بازی شروع نشده است
23:30
Lokomotiv Tashkent
3
2
Al-Rayyan
Finished
18:30
  International Clubs AFC Champions League, Group G
Jeonbuk Hyundai Motors
0
0
Buriram United FC
Finished
14:30
Urawa Red Diamonds
3
0
Beijing Guoan
Finished
14:30
  International Clubs AFC Champions League, Group A
Al-Wasl FC
-
-
Zawra'A Club
بازی شروع نشده است
22:30
ZOB Ahan Isfahan FC
-
-
AL Nassr FC
بازی شروع نشده است
22:30
  International Clubs AFC Champions League, Group H
Shanghai Sipg
5
0
Ulsan Hyundai
Finished
14:30
Sydney FC
0
4
Kawasaki Frontale
Finished
14:30
  Lithuania A Lyga
Vilniaus Riteriai
-
-
FK Panevezys
بازی شروع نشده است
21:30
FK Atlantas Klaipeda
-
-
FK Palanga
inprogress
19:30
  Netherlands Eredivisie, Europa League Playoffs
FC Utrecht
-
-
Heracles Almelo
inprogress
21:00
Vitesse Arnhem
-
-
FC Groningen
بازی شروع نشده است
23:15
  Bulgaria First Professional League, Championship Round
PFK Botev Plovdiv
-
-
PFC Ludogorets 1945 Razgrad
inprogress
19:30
PFC Levski Sofia
-
-
PFC CSKA Sofia
inprogress
19:30
PFC Cherno More Varna
-
-
PFK Beroe Stara Zagora
بازی شروع نشده است
22:30
  Sweden Superettan
Degerfors IF
-
-
Dalkurd FF
بازی شروع نشده است
21:30
Gais
-
-
Vasteraas SK
بازی شروع نشده است
21:30
  International Youth U18 Slovakia Cup, Group A
Slovakia
-
-
England
inprogress
20:30
Russia
-
-
Mexico
inprogress
19:30
  Indonesia Liga 1
Bali United Pusam
1
0
Bhayangkara FC
Finished
18:00
Persebaya Surabaya
1
1
Persepar Kalteng Putra
Finished
18:00
  Algeria Ligue 1
AS Ain Mlila
-
-
Paradou AC
inprogress
19:30
  France Ligue 1, Relegation/Promotion Playoffs
Paris FC
-
-
RC Lens
بازی شروع نشده است
23:15
  International Clubs Club Friendly Games
Beitar Jerusalem FC
-
-
اتلتیکو مادرید
بازی شروع نشده است
21:00
USV Nestelbach
-
-
Sv Dienersdorf
بازی شروع نشده است
22:00
  Poland III Liga, Group 4
Wislanie Jaskowice
-
-
Hutnik Krakow
inprogress
19:30
  Romania Liga 1, Relegation round
AFC Hermannstadt
-
-
FC Botosani
inprogress
20:00
  Norway NM Cup
Elverum
-
-
Stabaek
بازی شروع نشده است
20:30
  Ecuador Serie A
Guayaquil City FC
1
1
SD Aucas
Finished
04:45
  Italy Serie B, Promotion Playoffs
AS Cittadella
-
-
Benevento Calcio
بازی شروع نشده است
23:30
  Estonia Premium Liiga
FCI Levadia Tallinn
-
-
Nomme Kalju FC
inprogress
21:00
  Croatia Prva HNL Academy, Juniori
NK Zagreb
-
-
NK Inter-Zapresic
Finished
17:30
  Brazil Brasileiro Serie B
CRB AL
1
0
Coritiba FC PR
Finished
03:30
  Brazil Brasileiro Serie C, Group A
Ferroviario AC CE
1
0
Globo FC RN
Finished
03:30
  Ukraine Premier League, Relegation round
SFC Desna Chernihiv
0
1
FC Vorskla Poltava
Finished
18:30
FC Chernomorets Odessa
3
1
FC Karpaty Lviv
Finished
18:30
FC Arsenal Kiev
-
-
FC Olimpik Donetsk
inprogress
21:00
  Argentina Primera B Nacional, Promotion Playoffs
Central Cordoba Sde
2
1
Club Almagro
Finished
04:40
  Ukraine U21 Championship, Group I
Arsenal Kiev
-
-
Zorya Lugansk
Finished
16:30
Shakhtar Donetsk
-
-
Dinamo Kiev
Finished
14:30
Vorskla Poltava
-
-
FC Oleksandriya
Finished
14:30
  Turkey Amateur 2nd Lig, Promotion Playoffs
AS Sariyer
-
-
Sakaryaspor
Finished
17:30
Fatih Karagumruk Sk
-
-
Manisa Buyuksehir Belediyespor
Finished
17:30
  Latvia Virsliga
FK Jelgava
-
-
FK Spartaks Jurmala
inprogress
20:00
FS Metta/Lu
-
-
FK Liepaja
بازی شروع نشده است
20:00
  Brazil Brasileiro Serie C, Group B
Clube DO Remo PA
0
0
Ypiranga FC RS
Finished
03:30
  Colombia Primera B, Promotion, Group B
Boyaca Chico FC
1
0
Deportes Quindio
Finished
05:30
  Ireland Premier Division
ST Patricks Athletic
-
-
Derry City
بازی شروع نشده است
23:15
Sligo Rovers
-
-
Waterford FC
بازی شروع نشده است
23:15
  Saudi Arabia Saudi Professional League, Rel/Prom Playoffs
AL Hazem FC
1
0
AL Khaleej Saihat FC
Finished
00:00
  Finland Kakkonen, Group A
Lahden Reipas
-
-
Mikkelin Kissat
inprogress
20:00
  Russia Zone Moscow
Ararat Moscow
-
-
Zelenograd
Finished
17:30
FC Strogino-M
-
-
Vulkan
inprogress
19:30
SSH 75
-
-
Lokomotiv-m-lfk
Finished
17:30
FC Zenit Moscow
-
-
FK Sportakademklub Moscow
Finished
15:30
Fc Express
-
-
Trudovye Rezervy
inprogress
20:30
Burevestnik
-
-
FC FSM
بازی شروع نشده است
21:30
  Colombia Primera B, Promotion, Group A
Itagui Leones FC
1
1
Real Cartagena FC
Finished
03:30
Barranquilla FC
0
1
CD Tulua
Finished
00:30
  Poland Ekstraklasa, Women
AZS UJ Krakow
-
-
AZS Wroclaw
Finished
16:30
  Algeria U21 Algerian Ligue 1
DRB Tadjenant
-
-
CS Constantine
inprogress
19:30
Na Hussein Dey
-
-
JS Kabylie
inprogress
19:30
Bordj Bou Arreridj
-
-
Olympique Medea
inprogress
19:30
AS Ain Mlila
-
-
AC Paradou
بازی شروع نشده است
19:30
  Paraguay Primera Division, Apertura
Sportivo Luqueno
1
1
Deportivo Capiata
Finished
03:00
  Russia Zone Ural/Western Siberia
FC Zvezda Perm
-
-
Chelyabinsk Youth
Finished
17:30
  Denmark 2nd Division, Relegation Group
Skovshoved IF
-
-
BK Frem
بازی شروع نشده است
21:30
  Croatia 3. HNL, West
NK Ponikve
-
-
Jadran Porec
inprogress
20:00
  Sweden Amateur U21, Allsvenskan Sodra
Halmstads BK
-
-
Falkenbergs FF
inprogress
19:30
  Belarus Vysshaya Liga Dublery (Reserve L)
Torpedo Zhodino
-
-
Shakhtyor Soligorsk
Finished
18:30
FC Vitebsk Reserve
-
-
Energetik Bgu Minsk
Finished
15:30
  Sweden Amateur U21, Superettan Sodra
Jonkopings Sodra IF
-
-
Utsiktens BK
inprogress
19:30
  Uruguay Primera Division, Apertura
Liverpool Montevideo
-
-
CA Cerro
بازی شروع نشده است
00:00
  Australia Gold Coast Premier League Reserve
Palm Beach Reserve
4
3
Burleigh Heads
Finished
13:00
  India Delhi Senior Division
Friends United
-
-
Indian Air Force
Finished
15:45
  Uruguay Primera Division Reserve League
Atletico Fenix Montevideo
-
-
Penarol Montevideo
بازی شروع نشده است
17:30
CA Cerro
-
-
Juventud de Las Piedras
بازی شروع نشده است
17:30
Ca River Plate
-
-
Rampla Juniors
بازی شروع نشده است
18:00
Danubio FC
-
-
Montevideo Wanderers
بازی شروع نشده است
22:30
Boston River
-
-
Racing Club Montevideo
بازی شروع نشده است
22:30
Nacional de Montevideo
-
-
Defensor Sporting
بازی شروع نشده است
22:30
  Russia Rostov Region Championship
Sbornaya RO Rostselmash
-
-
Aksay
Finished
18:30
  Austria KFV Cup
FC Lendorf
-
-
Asco Atsv Wolfsberg
بازی شروع نشده است
21:30
  Iceland U19 League
Fram
-
-
Grindavik
بازی شروع نشده است
22:30
  Argentina Camp. De Reser De Primera Division B Metropolitana
Almirante Brown
-
-
Colegiales Res.
بازی شروع نشده است
22:30
CA Fenix
-
-
Justo Jose de Urquiza Reserves
بازی شروع نشده است
22:30
Defensores Unidos Reserve
-
-
All Boys
بازی شروع نشده است
22:30
Comunicaciones Bsas II
-
-
CA San Telmo
بازی شروع نشده است
22:30
Sacachispas FC II
-
-
CA San Miguel II
بازی شروع نشده است
23:00
  Ireland Leinster Senior Cup
Crumlin United FC
-
-
Booth Road Celtic
بازی شروع نشده است
23:30
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید