0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد بازی انفجار حکم پاسور کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Iran لیگ برتر خلیج فارس
تراکتورسازی تبریز
0
1
پیکان
Finished
17:00
فولاد خوزستان
1
4
صنعت نفت آبادان
Finished
17:30
نساجی مازندران
1
0
پدیده مشهد
Finished
16:00
پارس جنوبی جم
2
2
سپیدرود رشت
Finished
19:00
  France Ligue 1
Olympique Lyonnais
2
1
Angers Sco
Finished
23:15
Dijon Fco
3
2
FC Stade Rennes
Finished
21:30
  Croatia 1. HNL
NK Slaven
0
1
GNK Dinamo Zagreb
Finished
21:30
NK Istra 1961
1
0
NK Osijek
Finished
19:00
  England Championship
Norwich City
2
2
Sheffield Wednesday
Finished
23:15
Leeds United
1
2
Wigan Athletic
Finished
18:30
Bolton Wanderers
0
2
استون ویلا
Finished
18:30
Millwall FC
1
1
Brentford FC
Finished
16:30
West Bromwich Albion
3
2
هال سیتی
Finished
18:30
Swansea City
4
3
Rotherham United
Finished
18:30
Middlesbrough FC
1
0
Stoke City
Finished
18:30
بیرمنگام
2
2
Derby County
Finished
18:30
Preston North End
4
0
Ipswich Town
Finished
18:30
Bristol City
1
1
Reading FC
Finished
15:30
Sheffield United
2
0
ناتینگهام
Finished
16:00
Queens Park Rangers
1
2
Blackburn Rovers
Finished
18:30
  Portugal Primeira Liga
CD Nacional Madeira
0
1
Sporting CP
Finished
21:30
CD Tondela
1
0
Boavista FC
Finished
19:00
Vitoria Setubal
1
1
Portimonense SC
Finished
19:00
  Spain لالیگا
آلاوز
2
2
Real Valladolid
Finished
23:30
  Netherlands Eerste Divisie
Sparta Rotterdam
3
1
Helmond Sport
Finished
22:30
FC Den Bosch
2
2
Jong FC Utrecht
Finished
22:30
Almere City FC
2
0
SC Telstar
Finished
22:30
Jong AZ Alkmaar
2
3
MVV Maastricht
Finished
22:30
RKC Waalwijk
4
4
FC Dordrecht
Finished
22:30
Roda JC Kerkrade
1
1
TOP Oss
Finished
22:30
FC Eindhoven
2
2
SC Cambuur
Finished
22:30
GO Ahead Eagles
2
1
Jong Psv Eindhoven
Finished
22:30
FC Volendam
2
3
NEC Nijmegen
Finished
22:30
Jong Ajax Amsterdam
-
-
FC Twente Enschede
Cancelled
22:30
  Ireland Premier Division
FC Dundalk
3
0
Finn Harps
Finished
23:15
Bohemians Dublin
3
0
University College Dublin
Finished
23:15
ST Patricks Athletic
2
1
Sligo Rovers
Finished
23:15
Derry City
0
1
Shamrock Rovers
Finished
23:15
Waterford FC
2
0
Cork City FC
Finished
23:15
  United Arab Emirates Arabian Gulf League
AL Jazira (UAE)
2
2
Dibba AL Fujairah
Finished
18:30
Ajman Club
0
0
AL Ittihad Kalba
Finished
18:25
Al-Nasr Dubai SC
3
1
Emirates Club
Finished
21:00
  Saudi Arabia Saudi Professional League
AL Ahli Saudi FC
3
2
AL Wehda FC
Finished
22:15
AL Raed FC
5
1
Ohud Medina
Finished
22:00
AL Qadisiyah FC
0
2
AL Batin FC
Finished
20:15
  China Chinese Super League
Guangzhou Evergrande
2
1
Shandong Luneng
Finished
16:05
Tianjin FC
0
0
Shanghai Sipg
Finished
16:05
  France Ligue 2
Gazelec FC Ajaccio
0
2
FC Metz
Finished
22:30
Stade Brestois 29
3
1
US Orleans
Finished
22:30
AC Le Havre
2
1
Paris FC
Finished
22:30
Valenciennes FC
5
6
AS Beziers
Finished
22:30
Red Star FC
1
1
AS Nancy Lorraine
Finished
22:30
AJ Auxerre
1
0
FC Sochaux-Montbeliard
Finished
22:30
Clermont Foot
0
0
AC Ajaccio
Finished
22:30
FC Lorient
0
3
ES Troyes AC
Finished
22:30
LB Chateauroux
2
1
Chamois Niort FC
Finished
22:30
  Belgium First Division A, Championship Round
Standard Liege
1
3
KRC Genk
Finished
23:00
  Russia لیگ برتر
FC Anzhi Makhachkala
0
1
Republican FC Akhmat Grozny
Finished
21:00
  Austria Amateur Regionalliga Centre
Grazer AK
5
0
FC Wels
Finished
22:00
TUS Bad Gleichenberg
5
2
FC Lendorf
Finished
21:30
Deutschlandsberger SC
0
2
SC Kalsdorf
Finished
21:30
USV Allerheiligen
2
0
Union Gurten
Finished
21:30
SK Sturm Graz (A)
0
1
FC Gleisdorf 09
Finished
21:30
  Iceland Super Cup
Valur Reykjavik
0
0
Stjarnan Gardabaer
Finished
00:30
  Switzerland Super League
FC Lugano
3
0
FC Zurich
Finished
22:30
FC Sion
0
3
FC Basel 1893
Finished
22:30
  Austria 2. Liga
Young Violets FK Austria Wien
3
3
SV Ried
Finished
23:00
FC Liefering
5
1
FC Juniors OO
Finished
21:40
FC Blau Weiss Linz
0
2
Kapfenberger SV 1919
Finished
21:40
SV Lafnitz
2
3
SC Austria Lustenau
Finished
21:40
SV Horn
2
0
SKU Ertl Glas Amstetten
Finished
21:40
Floridsdorfer AC
2
2
FC Wacker Innsbruck II
Finished
21:40
  Turkey Super Lig
Kasimpasa
1
1
Bursaspor
Finished
22:00
  Netherlands Eredivisie
Heracles Almelo
2
1
SC Heerenveen
Finished
22:30
  Egypt Premier League
EL Gounah
2
0
Talaea EL Gaish
Finished
22:30
AL Ittihad AL Sakandary
0
0
Misr Lel Makasa
Finished
20:00
El-Entag El-Harby
1
2
Al-Mokawloon Al-Arab
Finished
20:00
EL Daklyeh
0
2
Smouha SC
Finished
22:30
  Azerbaijan لیگ برتر
Sabah
0
2
Neftchi Baku Pfc
Finished
19:00
FK Gabala
2
1
Zira FK
Finished
16:30
  Spain LaLiga 2
AD Alcorcon
1
4
Malaga CF
Finished
23:30
  Japan J.League
Sanfrecce Hiroshima
0
1
FC Tokyo
Finished
14:30
Kawasaki Frontale
2
0
Shonan Bellmare
Finished
14:30
  Czech Republic CFL
Loko Vltavin
1
1
FK Kraluv Dvur
Finished
12:45
Olympia Radotin
1
0
Tj Slovan Velvary
Finished
12:45
FK Litomericko
2
0
1. Fc Karlovy Vary
Finished
13:00
Tj Sokol Zivanice
0
4
FK Dobrovice
Finished
13:30
Tj Jiskra Usti Nad Orlici
3
0
Tj Jiskra Domazlice
Finished
19:30
Stechovice
1
0
SK Sokol Brozany
Finished
19:30
  England League One
Barnsley FC
2
1
Shrewsbury Town
Finished
18:30
Coventry City
2
0
Bradford City
Finished
16:30
Sunderland AFC
2
0
Doncaster Rovers
Finished
20:45
Oxford United
2
1
Charlton Athletic
Finished
16:30
AFC Wimbledon
1
1
Bristol Rovers
Finished
18:30
Burton Albion
1
2
Portsmouth FC
Finished
18:30
Fleetwood Town
1
1
Peterborough United
Finished
18:30
Gillingham FC
3
1
Plymouth Argyle
Finished
18:30
Rochdale AFC
1
0
Wycombe Wanderers
Finished
18:30
Scunthorpe United
0
0
Blackpool FC
Finished
18:30
Walsall FC
1
1
Southend United
Finished
18:30
  Australia A-League
Adelaide United FC
1
0
Melbourne Victory FC
Finished
14:20
  Lithuania A Lyga
Zalgiris Vilnius
3
1
FK Zalgiris Kaunas
Finished
20:30
FK Panevezys
1
2
Suduva Marijampole
Finished
19:00
  Brazil Copa do Brasil
EC Bahia BA
4
0
Londrina EC PR
Finished
03:30
  Sweden Allsvenskan
IFK Norrkoping
4
3
Falkenbergs FF
Finished
18:30
Ostersunds FK
1
1
IF Elfsborg
Finished
16:00
Orebro SK
2
1
AIK
Finished
18:30
  Turkey 1. Lig
Elazigspor
1
2
Osmanlispor FK
Finished
20:30
  China China League 2
Wuhan Shangwen
2
0
Hangzhou Wuyue Qiantang
Finished
12:00
  Colombia Primera A, Apertura
Union Magdalena
0
3
America De Cali
Finished
00:45
Atletico Nacional Medellin
4
0
Boyaca Patriotas FC
Finished
05:00
  Morocco Botola
Kawkab Athletic Club of Marrakech
0
1
Olympique Club of Khouribga
Finished
23:30
  Austria Amateur Regionalliga East
FCM Traiskirchen
4
2
SV Schwechat
Finished
22:00
Ask-Bsc Bruck/Leitha
2
3
SC Team Wiener Linien
Finished
21:30
SV Mattersburg (A)
1
0
SKN St. Poelten II
Finished
21:30
FC Mauerwerk
2
1
SC Esv Parndorf 1919
Finished
22:00
Wiener Sportklub
2
1
ASK Ebreichsdorf
Finished
22:00
  Bulgaria First Professional League, Relegation Round
FK Septemvri Sofia
3
2
PFC Slavia Sofia
Finished
21:30
FC Dunav Ruse
2
0
PFC Lokomotiv Plovdiv
Finished
19:00
  Denmark Superligaen, Relegation round, Group 2
Randers FC
1
0
Hobro IK
Finished
18:30
  Finland Veikkausliiga
FC Lahti
1
1
FC Inter Turku
Finished
20:00
  El Salvador Segunda Division
Cd Once Lobos Chalchuapa
0
5
CD Atletico Marte
Finished
01:30
  International Clubs Copa Sudamericana
Sport Huancayo
1
1
Montevideo Wanderers
Finished
05:00
Mushuc Runa SC
1
1
Union Espanola
Finished
05:00
  India Delhi Senior Division
Shastri FC
2
1
Indian National FC
Finished
13:00
Tarun Sangha
1
0
Youngman FC
Finished
15:00
  Portugal Segunda Liga
Sporting Covilha
2
1
FC Porto B
Finished
14:45
Sporting Farense
1
1
FC Penafiel
Finished
21:30
Estoril Praia
3
1
Uniao Desportiva Oliveirense
Finished
19:30
CD Cova Piedade
1
1
Leixoes SC
Finished
19:30
SC Varzim
1
0
Sporting Braga B
Finished
21:30
  Czech Republic Divize A
SK Aritma Prague
2
0
FK Tachov
Finished
12:45
FK Admira Prague
2
1
FK Spartak Sobeslav
Finished
16:30
  Russia Youth League
FK Krasnodar
1
1
FC Zenit ST Petersburg
Finished
14:30
Lokomotiv Moscow
2
0
CSKA Moscow
Finished
14:30
FC Spartak Moscow
2
1
FC Yenisey Krasnoyarsk
Finished
15:30
FC Orenburg
0
1
FK Rostov
Finished
13:30
FK Ufa
1
6
Arsenal Tula Youth
Finished
14:30
Dinamo Moscow
3
1
Samara Kryliya Sovetov
Finished
16:30
  Belarus Vysshaya League
FC Minsk
0
0
FK Dnyapro Mogilev
Finished
20:15
Neman Grodno
1
0
FC Vitebsk
Finished
22:15
  Slovenia PrvaLiga
NK Olimpija Ljubljana
3
1
ND Gorica
Finished
18:30
NK Celje
1
0
NK Aluminij Kidricevo
Finished
20:45
  Austria Amateur Regionalliga West
SC Rheindorf Altach II
5
3
SV Woergl
Finished
21:30
TSV St. Johann
2
1
FC Kufstein
Finished
21:30
SV Seekirchen
0
0
SVG Reichenau
Finished
21:30
SV Groedig
2
0
SK Bischofshofen
Finished
21:30
  Argentina Copa de la Superliga de Reserva
Argentinos Juniors
3
2
Colon
Finished
17:30
Estudiantes de LP
0
1
Defensa Y Justicia
Finished
17:30
Lanus Res.
1
0
Atletico Tucuman Reserve
Finished
17:30
CA River Plate (Arg)
2
1
San Martin de San Juan Reserve
Finished
17:30
Godoy Cruz AT Res.
2
5
Patronato Res.
Finished
17:30
Rosario Central Res.
2
1
CA Tigre
Finished
17:30
CA Belgrano
2
1
Gimnasia de La Plata
Finished
17:30
Huracan
3
0
CA Aldosivi
Finished
17:30
Racing Club
3
2
San Martin de Tucuman Reserve
Finished
17:30
  Slovakia U19 1. Liga
Ruzomberok
1
2
Fk Poprad
Finished
15:30
  Latvia Virsliga
FK Spartaks Jurmala
2
0
Valmiera FK
Finished
15:30
FK Liepaja
2
3
BFC Daugavpils
Finished
17:30
FK Jelgava
1
2
FS Metta/Lu
Finished
19:30
  France National
AS Lyon-Duchere
3
2
PAU FC
Finished
22:30
Stade Lavallois Mayenne FC
2
1
FC Villefranche-Beaujolais
Finished
22:30
US Concarneau
0
3
FC Chambly Oise
Finished
22:30
Entente Ssg
1
1
USL Dunkerque
Finished
22:30
Marignane US
2
1
US Avranches
Finished
22:30
Jeanne D Arc De Drancy
1
0
Tours FC
Finished
22:30
US Boulogne
2
1
US Quevillaise-Rouen Metropole
Finished
22:30
FC Bourg-En-bresse Peronnas 01
0
2
Rodez Aveyron
Finished
22:30
  Brazil U20 Carioca, Serie A
Boavista RJ
1
0
Botafogo RJ
Finished
23:00
Bangu RJ
1
0
Macae Esporte
Finished
23:00
  Georgia Womens League
Wfc Lanchkhuti
11
1
Wfc Iveria Khashuri
Finished
15:30
Wfc Martve
-
-
WFC Chkhorotskhu
Cancelled
12:30
Wfc Dinamo Batumi
3
3
WFC Kolkheti Khobi
Finished
14:30
  Australia U20 Northern NSW
Lambton Jaffas
2
1
Weston Workers FC
Finished
09:10
  Turkey Amateur U21 Super Lig
Kasimpasa
0
2
Bursaspor
Finished
16:00
  Bangladesh Premier League
Rahmatgonj Mfs
2
1
Mohammedan SC Dhaka
Finished
14:30
  Denmark Superligaen, Championship round
Odense Boldklub
2
2
FC Nordsjaelland
Finished
20:30
  England League Two
Mansfield Town
4
0
Morecambe FC
Finished
18:30
Exeter City
1
3
Crawley Town
Finished
16:30
Port Vale
1
4
Stevenage FC
Finished
18:30
Tranmere Rovers
0
1
Forest Green Rovers
Finished
18:30
Cambridge United
0
0
Swindon Town
Finished
18:30
Carlisle United
1
0
Lincoln City
Finished
18:30
Cheltenham Town
0
0
Oldham Athletic
Finished
18:30
Colchester United
1
0
Grimsby Town
Finished
18:30
Crewe Alexandra
2
0
Yeovil Town
Finished
18:30
Newport County
3
1
Bury FC
Finished
18:30
Northampton Town
3
1
Macclesfield Town
Finished
18:30
Notts County
1
2
Milton Keynes Dons
Finished
18:30
  Czech Republic MSFL
Fc Viktoria Otrokovice
0
2
FC Hlucin
Finished
13:30
Tj Valasske Mezirici
0
3
Rymarov
Finished
13:30
  Romania Liga 1, Relegation round
AFC Hermannstadt
1
1
FC Voluntari
Finished
19:30
  Portugal Campeonato de Portugal, Group A
Gd Chaves B
1
2
Vilaverdense Fc
Finished
19:30
  Scotland Championship
AYR United
1
3
Ross County
Finished
22:35
  Russia Football National League
FC Khimki
3
0
FC Krasnodar-2
Finished
20:30
  Poland I Liga
LKS Lodz
2
0
Sandecja Nowy Sacz
Finished
23:00
  Australia FFA Cup, Preliminary Round, State Victoria
South Melbourne
1
0
Essendon Royals SC
Finished
09:30
  Ireland First Division
Athlone Town
0
4
Galway United FC
Finished
23:15
Bray Wanderers
3
1
Drogheda United FC
Finished
23:15
Wexford
0
2
Cabinteely FC
Finished
23:15
Shelbourne FC
2
0
Limerick FC
Cancelled
23:15
  Brazil U20 Gaucho
SC Internacional RS
0
1
Soledade RS
Finished
22:30
  India Santosh Trophy
Punjab
2
1
Goa FA
Finished
07:30
  Belgium First Division B, Relegation Round
FC Tubize
0
3
Oud-Heverlee Leuven
Finished
23:00
  Romania Liga 1, Championship round
AFC Astra Giurgiu
0
1
Universitatea Craiova 1948 CS
Finished
22:30
  England National League
AFC Fylde
1
0
Barnet FC
Finished
18:30
Boreham Wood FC
2
3
Salford City FC
Finished
18:30
Bromley FC
0
2
Solihull Moors FC
Finished
18:30
Dagenham & Redbridge FC
2
0
Eastleigh FC
Finished
18:30
Dover Athletic FC
1
0
Aldershot Town FC
Finished
18:30
Gateshead FC
1
0
Chesterfield FC
Finished
18:30
Hartlepool United FC
2
1
FC Halifax Town
Finished
18:30
Havant & Waterlooville FC
3
3
Ebbsfleet United FC
Finished
18:30
Leyton Orient FC
2
0
Harrogate Town FC
Finished
18:30
Maidenhead United FC
1
1
Barrow AFC
Finished
18:30
Maidstone United FC
0
2
Braintree Town FC
Finished
18:30
Wrexham FC
1
0
Sutton United FC
Finished
18:30
  Palestine West Bank League
Shabab Al Amari
3
0
Thagafi Tulkarem
Finished
17:30
  Romania Liga III, Seria 4
ACS Dumbravita
3
3
Csm Lugoj
Finished
18:30
  Portugal Campeonato de Portugal, Group D
SC Angrense
2
0
CD Pinhalnovense
Finished
18:30
Casa Pia Atletico
4
0
Redondense Fc
Finished
19:30
  Romania Liga III, Seria 2
Fotbal Club FCSB 2
0
2
AFC Progresul 1944 Spartac
Finished
18:30
  Mexico Liga Premier
Cf America Ii
2
0
Albinegros de Orizaba
Finished
19:30
  Romania Liga III, Seria 3
SC FC Voluntari II
2
2
AFC Astra Giurgiu II
Finished
18:30
CS Viitorul Domnesti
0
0
AFC Hermannstadt 2
Finished
18:30
Csm Flacara Moreni
2
0
CS Sporting Rosiori
Finished
18:30
  Sweden Superettan
Gais
0
3
IK Brage
Finished
18:30
  Ecuador Reserve League
Tecnico Universitario
-
-
El Nacional Reserve
Cancelled
19:30
  Estonia II Liiga Ida/Põhi
Tartu JK Welco II
6
0
Kohtla-Jarve JK Jarve II
Finished
20:30
JK Narva Trans II
5
0
Pohja-Tallinna JK Volta II
Finished
20:30
  Wales Premier League, Championship Round
Newtown AFC
2
3
Bala Town FC
Finished
18:00
  Guatemala Liga Nacional, Clausura
CD Petapa
1
2
CD Chiantla
Finished
06:30
  Malaysia Super League
Terengganu FA
2
1
KL Felda United FC
Finished
17:30
  Uganda لیگ برتر
Vipers SC
1
2
Uganda Revenue Authority FC
Finished
17:30
Bright Stars Fc
1
1
Uganda Police Fc
Finished
18:00
  Thailand Thai League 2
Sisaket FC
3
1
Rayong FC
Finished
16:30
  Czech Republic U21, Placement Group
FK Baumit Jablonec
4
0
1. FK Pribram
Finished
15:30
  International Clubs Club Friendly Games
FC Dynamo Kiev
5
0
FC Vorskla Poltava
Finished
15:30
Klubi 04
-
-
SalPa
Cancelled
16:30
Fk Konev-bor Kolomna
-
-
Kampina Stupino
Cancelled
20:30
  Spain Segunda Division Femenina, Group VI - Las Palmas
Union Viera CF
3
2
Atletico Union Guimar
Finished
15:30
  Zambia Premier League, Group B
Forest Rangers
3
2
Circuit City Fc
Finished
15:30
Buildcon
0
1
Green Eagles
Finished
17:30
  Belarus Vysshaya Liga Dublery (Reserve L)
FC Torpedo Minsk
0
3
Dinamo Minsk Reserve
Finished
14:30
  Vietnam V-League
SHB DA Nang
0
2
Song Lam Nghe AN
Finished
14:30
  Czech Republic Divize D
FC Slovan Havlickuv Brod
1
4
Sk Tatran Zdirec Nad Doubravou
Finished
13:00
  Czech Republic Krajsky prebor
Tatran Brno Bohunice
6
1
SK Krumvir
Finished
12:45
SK Petrin Plzen
4
2
Horni Briza
Finished
12:45
FK Luhacovice
2
1
Sk Borsice
Finished
12:45
  International Youth U18 Friendly Games
Portugal
3
1
Mexico
Finished
20:30
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید