0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد بازی انفجار حکم پاسور کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  England لیگ برتر
چلسی
-
-
بارنلی
بازی شروع نشده است
23:30
  Portugal Primeira Liga
SL Benfica
-
-
CS Maritimo Madeira
بازی شروع نشده است
23:45
  International Clubs AFC Champions League, Group D
AL Ahli Saudi FC
-
-
پرسپولیس
بازی شروع نشده است
20:00
Al-Sadd
-
-
FC Pakhtakor Tashkent
بازی شروع نشده است
20:30
  Italy سری آ
ناپولی
-
-
آتلانتا
بازی شروع نشده است
21:30
  Turkey Super Lig
Sivasspor
-
-
Besiktas JK
بازی شروع نشده است
21:30
  Italy Serie B
US Palermo
-
-
Calcio Padova
بازی شروع نشده است
23:30
Brescia Calcio
-
-
Sportiva Salernitana
بازی شروع نشده است
20:30
Perugia Calcio Spa
-
-
US Lecce
بازی شروع نشده است
23:30
Carpi FC 1909
-
-
Pescara Calcio
بازی شروع نشده است
23:30
AS Cittadella
-
-
US Cremonese
بازی شروع نشده است
23:30
Foggia Calcio
-
-
AS Livorno
بازی شروع نشده است
23:30
Ascoli Calcio 1898 FC
-
-
Venezia
بازی شروع نشده است
23:30
Hellas Verona
0
3
Benevento Calcio
Finished
17:30
Cosenza Calcio
-
-
Spezia Calcio
بازی شروع نشده است
23:30
  International Clubs AFC Champions League, Group B
Lokomotiv Tashkent
1
1
AL Ittihad FC
Finished
17:30
AL Wahda FC (UAE)
-
-
Al-Rayyan
بازی شروع نشده است
19:50
  England Championship
استون ویلا
1
0
Millwall FC
Finished
16:30
Stoke City
-
-
Norwich City
inprogress
18:30
Brentford FC
-
-
Leeds United
بازی شروع نشده است
20:45
هال سیتی
-
-
Sheffield United
inprogress
18:30
Derby County
-
-
Queens Park Rangers
inprogress
18:30
Blackburn Rovers
-
-
Bolton Wanderers
inprogress
18:30
Ipswich Town
-
-
Swansea City
inprogress
18:30
Reading FC
-
-
West Bromwich Albion
inprogress
18:30
Wigan Athletic
-
-
Preston North End
inprogress
18:30
Rotherham United
-
-
بیرمنگام
inprogress
18:30
ناتینگهام
-
-
Middlesbrough FC
inprogress
18:30
Sheffield Wednesday
-
-
Bristol City
inprogress
18:30
  Denmark Superligaen, Championship round
FC Nordsjaelland
-
-
FC Copenhagen
inprogress
18:30
FC Midtjylland
-
-
Broendby IF
بازی شروع نشده است
20:30
  Germany Bundesliga
VfL Wolfsburg
-
-
Eintracht Frankfurt
بازی شروع نشده است
23:00
  Switzerland Super League
Neuchatel Xamax Fcs
-
-
BSC Young Boys
inprogress
18:30
  Netherlands Eerste Divisie
FC Twente Enschede
0
0
Jong AZ Alkmaar
Finished
17:00
Jong Psv Eindhoven
2
0
Sparta Rotterdam
Finished
17:00
NEC Nijmegen
2
1
RKC Waalwijk
Finished
17:00
MVV Maastricht
1
0
Jong Ajax Amsterdam
Finished
17:00
TOP Oss
1
0
GO Ahead Eagles
Finished
17:00
SC Cambuur
2
0
FC Den Bosch
Finished
17:00
FC Dordrecht
3
2
Almere City FC
Finished
17:00
SC Telstar
4
0
Roda JC Kerkrade
Finished
17:00
Helmond Sport
2
1
FC Eindhoven
Finished
17:00
Jong FC Utrecht
3
1
FC Volendam
Finished
17:00
  Czech Republic FNL
FC Vysocina Jihlava
2
1
FK Fotbal Trinec
Finished
16:00
  Slovenia PrvaLiga
NK Krsko
-
-
NK Domzale
بازی شروع نشده است
20:30
  Norway 2nd Division, Group 2
Floro
-
-
Sotra SK
بازی شروع نشده است
18:30
Senja
0
0
Asker
Finished
14:30
Grorud IL
-
-
Alta IF
بازی شروع نشده است
18:30
FK Mjolner
1
0
Oppsal IF
Finished
17:30
Kjelsas
-
-
Asane Fotball
بازی شروع نشده است
19:30
Elverum
-
-
Baerum
بازی شروع نشده است
21:30
  Spain LaLiga 2
Elche CF
-
-
CA Osasuna
بازی شروع نشده است
23:30
  China China Super League Reserve
Wuhan Guanggu
1
0
Shanghai Shenhua
Finished
11:30
  Belgium First Division A, Championship Round
Royal Antwerp FC
0
0
Club Brugge
Finished
17:00
  USA Major League Soccer
DC United
0
2
New York City FC
Finished
00:30
Los Angeles FC
4
1
Seattle Sounders
Finished
03:30
  England League One
Portsmouth FC
2
1
Coventry City
Finished
16:00
Charlton Athletic
-
-
Scunthorpe United
inprogress
18:30
Southend United
3
2
Burton Albion
Finished
16:30
Plymouth Argyle
-
-
Barnsley FC
بازی شروع نشده است
18:30
Blackpool FC
-
-
Fleetwood Town
inprogress
18:30
Bradford City
-
-
Gillingham FC
inprogress
18:30
Bristol Rovers
-
-
Rochdale AFC
بازی شروع نشده است
18:30
Peterborough United
-
-
Sunderland AFC
inprogress
18:30
Shrewsbury Town
-
-
Oxford United
inprogress
18:30
Wycombe Wanderers
-
-
Walsall FC
inprogress
18:30
  Colombia Primera A, Apertura
Club Deportivo Junior FC
0
0
AD Pasto
Finished
03:30
Envigado FC
1
1
Union Magdalena
Finished
01:30
Rionegro Aguilas
2
1
Atletico Nacional Medellin
Finished
05:30
America De Cali
1
1
Millonarios FC
Finished
03:00
  Russia PFL, Ural-Povolzhye
Ural-2
1
1
FC Nosta Novotroitsk
Finished
13:30
FC Volga Ulyanovsk
-
-
FC Chelyabinsk
inprogress
18:30
  France Ligue 2
Paris FC
-
-
Valenciennes FC
بازی شروع نشده است
23:15
  Australia FFA Cup, Preliminary Round, Western Australia
Canning City
3
2
Port Kennedy Sc
Finished
11:30
Curtin University SC
2
2
Mandurah City
Finished
14:30
  Slovenia 3. SNL
SD Videm
1
0
NK Zrece
Finished
13:00
  Argentina Copa de la Superliga
Union De Santa Fe
3
0
San Martin De Tucuman
Finished
01:15
CA Independiente
1
1
Argentinos Juniors
Finished
03:30
  Sweden Damallsvenskan, Women
Vaxjo Dff
0
0
Pitea IF
Finished
15:30
Vittsjo Gik
3
0
Kungsbacka Dff
Finished
16:30
IF Limhamn Bunkeflo
1
3
KIF Orebro Dff
Finished
17:30
Djurgardens IF Dff
2
3
Linkopings FC
Finished
17:30
  Australia U20 Queensland National Premier League
Brisbane Strikers
2
1
Gold Coast Knights Sc
Finished
10:30
Brisbane City
4
0
Brisbane Olympic FC
Finished
08:30
  Ecuador Serie A
Barcelona SC
3
1
Delfin SC
Finished
01:45
CSD Macara
1
1
Independiente Del Valle
Finished
04:00
  Korea Republic K-League 2
Jeonnam Dragons
1
1
Seoul E-Land FC
Finished
14:30
Daejeon Citizen FC
1
0
Bucheon FC 1995
Finished
14:30
  Turkey Amateur U21 1. Lig
Balikesirspor
2
0
Kardemir Karabukspor
Finished
14:30
  Greece Football League
Aiginiakos FC
0
1
AOK Kerkyra
Finished
16:30
Iraklis 1908 FC
2
0
Volos Nps
Finished
16:30
Aoc-Kissamikos
0
1
Doxa Dramas
Finished
16:30
Panachaiki 1891 FC
2
0
Irodotos
Finished
16:30
Ergotelis
1
1
AE Karaiskakis
Finished
16:30
  Myanmar National League
Dagon Fc
3
2
Southern Myanmar United
Finished
14:00
Sangaing United
2
1
Ayeyawady United
Finished
13:30
  Czech Republic U21, Championship Group
FC Hradec Kralove
0
2
AC Sparta Praha
Finished
13:30
  USA USL, Championship
Austin Bold FC
0
0
EL Paso Locomotive FC
Finished
01:30
  Peru Primera Division, Apertura
Universitario De Deportes
4
0
Sport Boys Association
Finished
01:30
  Austria Amateur Regionalliga West
VfB Hohenems
-
-
FC Kitzbuehel
بازی شروع نشده است
18:30
USK Anif
-
-
TSV St. Johann
inprogress
19:30
FC Dornbirn 1913
3
0
FC Langenegg
Finished
13:30
SV Woergl
-
-
SV Wals-Grunau
inprogress
18:30
SC Schwaz
-
-
SV Groedig
inprogress
18:30
SK Bischofshofen
-
-
SVG Reichenau
بازی شروع نشده است
18:30
FC Kufstein
-
-
SC Rheindorf Altach II
بازی شروع نشده است
18:30
FC Pinzgau Saalfelden
-
-
SV Seekirchen
inprogress
19:30
  Austria Amateur Kärnten Unterliga Ost
ASK Klagenfurt
4
1
Fc Bad Eisenkappel
Finished
13:00
  Chile Primera Division
Universidad De Chile
3
3
Curico Unido
Finished
00:00
CD Antofagasta
0
1
Coquimbo Unido
Finished
02:30
Union Espanola
0
4
Everton De Vina Del Mar
Finished
05:00
  Ireland Premier Division
University College Dublin
-
-
FC Dundalk
inprogress
18:30
Waterford FC
-
-
Derry City
inprogress
19:30
Cork City FC
-
-
Sligo Rovers
بازی شروع نشده است
20:30
Finn Harps
-
-
ST Patricks Athletic
بازی شروع نشده است
20:30
  Paraguay Primera Division, Apertura
Deportivo Santani
1
0
San Lorenzo
Finished
01:30
SOL De America
3
1
Nacional Asuncion
Finished
03:30
  Germany Amateur Regionalliga Northeast
Bischofswerdaer FV 1908
0
1
FC Oberlausitz Neugersdorf
Finished
16:00
SV Babelsberg 03
2
4
FSV Union Furstenwalde
Finished
16:00
  Germany Amateur Regionalliga Bavaria
TSV 1860 Rosenheim
2
1
FC Ingolstadt 04 II
Finished
16:30
FC Augsburg II
1
2
FV Illertissen
Finished
16:30
SV Viktoria Aschaffenburg
0
0
SV Schalding-Heining
Finished
16:30
1. FC Schweinfurt 05
-
-
SV Wacker Burghausen
بازی شروع نشده است
22:45
  Argentina Torneo Regional Federal Amateur
Atletico Carcarana
0
0
Rivadavia de Venado Tuerto
Finished
00:00
  Denmark Superligaen, Relegation round, Group 2
Hobro IK
3
2
Vendsyssel FF
Finished
14:30
Randers FC
0
2
Aalborg BK
Finished
16:30
  USA National Womens Soccer League
Reign FC
1
1
Orlando Pride
Finished
06:30
  Romania Liga 1, Relegation round
FC Dinamo Bucuresti 1948
-
-
FC Botosani
بازی شروع نشده است
22:30
CSM Politehnica Iasi
-
-
CS Concordia Chiajna
inprogress
19:30
  England League Two
Milton Keynes Dons
-
-
Port Vale
بازی شروع نشده است
18:30
Bury FC
-
-
Northampton Town
inprogress
18:30
Crawley Town
-
-
Notts County
inprogress
18:30
Forest Green Rovers
-
-
Cambridge United
بازی شروع نشده است
18:30
Grimsby Town
-
-
Carlisle United
inprogress
18:30
Lincoln City
-
-
Tranmere Rovers
inprogress
18:30
Macclesfield Town
-
-
Newport County
بازی شروع نشده است
18:30
Morecambe FC
-
-
Cheltenham Town
بازی شروع نشده است
18:30
Oldham Athletic
-
-
Mansfield Town
inprogress
18:30
Stevenage FC
-
-
Exeter City
inprogress
18:30
Swindon Town
-
-
Crewe Alexandra
بازی شروع نشده است
18:30
Yeovil Town
-
-
Colchester United
بازی شروع نشده است
18:30
  International Clubs Club Friendly Games
Juan Aurich de Chiclayo
1
1
Atletico Grau
Finished
01:30
  Czech Republic U21, Placement Group
Slavia Praha
6
0
Ceske Budejovice
Finished
13:30
  Spain Primera Division Femenina
Valencia CF
-
-
لوانته
inprogress
19:30
  International Youth U18 Friendly Games
Myanmar
2
1
Singapore
Finished
06:30
  Norway Eliteserien
Bodo/Glimt
-
-
Sarpsborg
بازی شروع نشده است
20:30
Lillestrom SK
-
-
Molde FK
بازی شروع نشده است
20:30
Rosenborg BK
-
-
Stromsgodset IF
بازی شروع نشده است
20:30
Kristiansund BK
-
-
Ranheim
بازی شروع نشده است
20:30
Mjondalen
-
-
Tromso IL
بازی شروع نشده است
20:30
FK Haugesund
-
-
Stabaek IF
بازی شروع نشده است
20:30
SK Brann
-
-
Valerenga IF
بازی شروع نشده است
22:30
  Mexico Primera Division, Clausura
Club Santos Laguna
2
1
Queretaro FC
Finished
03:36
  Argentina Primera B Nacional
Mitre Santiago Del Estero
2
4
Club Almagro
Finished
05:00
  England National League
Aldershot Town FC
-
-
Havant & Waterlooville FC
inprogress
18:30
Barnet FC
-
-
Bromley FC
inprogress
18:30
Barrow AFC
-
-
Hartlepool United FC
بازی شروع نشده است
18:30
Braintree Town FC
-
-
Dagenham & Redbridge FC
inprogress
18:30
Chesterfield FC
-
-
Boreham Wood FC
inprogress
18:30
Eastleigh FC
-
-
Maidenhead United FC
بازی شروع نشده است
18:30
Ebbsfleet United FC
-
-
Dover Athletic FC
inprogress
18:30
FC Halifax Town
-
-
Wrexham FC
inprogress
18:30
Harrogate Town FC
-
-
Gateshead FC
inprogress
18:30
Salford City FC
-
-
AFC Fylde
inprogress
18:30
Solihull Moors FC
-
-
Leyton Orient FC
inprogress
18:30
Sutton United FC
-
-
Maidstone United FC
inprogress
18:30
  Turkey 1. Lig
Balikesirspor
-
-
Kardemir Karabukspor
بازی شروع نشده است
20:30
  Austria Amateur Wiener Stadtliga
Favoritner AC
-
-
ASV 13
inprogress
18:30
  Germany Amateur Oberliga Hamburg
Hamburg-Eimsbutteler Ballspiel Club 1911
-
-
SC Victoria Hamburg 1895
inprogress
19:00
  Norway 3rd Division, Group 3
Brodd
-
-
Vardeneset
inprogress
19:30
  Sweden Division 1, Norra
Vasalunds IF
-
-
Gefle IF
inprogress
19:30
  Bulgaria First Professional League, Relegation Round
FC Vitosha Bistrica
-
-
Pofc Botev Vratsa
بازی شروع نشده است
21:30
  Finland Veikkausliiga
Seinajoen JK
-
-
Tampereen Ilves
بازی شروع نشده است
20:00
  Cyprus 1st Division, Championship group
NEA Salamina Famagusta
-
-
AC Omonia Nicosia
بازی شروع نشده است
20:30
  Belgium First Division A, Playoffs 2A
Royal Charleroi SC
-
-
Kfco Beerschot Wilrijk
بازی شروع نشده است
20:30
  Malta Premier League, Main round
Floriana FC
-
-
ST Andrews FC
بازی شروع نشده است
20:30
Qormi FC
-
-
Birkirkara FC
بازی شروع نشده است
21:30
Senglea Athletic
-
-
Hibernians FC
بازی شروع نشده است
22:30
  Germany Amateur Bremen-Liga
SFL Bremerhaven
-
-
Bremer SV 1906
Finished
18:00
  Germany 3. Liga
Krefelder FC Uerdingen 05
-
-
Eintracht Braunschweig
بازی شروع نشده است
21:30
  Israel Premier League, Playoffs 1-6
Hapoel Beer Sheva FC
-
-
Maccabi Haifa FC
بازی شروع نشده است
22:30
  Israel Liga Alef South
Hapoel Kfar Shelem
-
-
Beitar Kfar Saba Shlomi
Finished
18:00
  Switzerland Challenge League
FC Wil 1900
0
4
FC Aarau
Finished
17:00
  Poland Ekstraklasa, Relegation Round
Wisla Krakow
-
-
Wisla Plock
inprogress
18:00
Miedz Legnica
-
-
Zaglebie Sosnowiec
inprogress
18:00
Korona Kielce
-
-
WKS Slask Wroclaw
بازی شروع نشده است
20:30
KS Gornik Zabrze
-
-
MKS Arka Gdynia
بازی شروع نشده است
20:30
  Sweden Superettan
Vasteraas SK
0
0
Trelleborgs FF
Finished
17:30
Halmstads BK
-
-
Syrianska FC
بازی شروع نشده است
20:00
IK Frej Taby
-
-
Osters IF
بازی شروع نشده است
20:00
Varbergs Bois
-
-
IF Brommapojkarna
بازی شروع نشده است
20:00
  Sweden Allsvenskan
IFK Goteborg
3
1
Helsingborgs IF
Finished
17:30
  Austria Steirer Cup
Usv Hengsberg
-
-
SC Kalsdorf
Finished
17:30
FC Union RB Weinland Gamlitz
-
-
Wonisch Installationen
Finished
17:30
DSV Leoben
-
-
ESV Hitthaller St Michael
بازی شروع نشده است
20:30
  Norway 1st Division
Kfum Oslo
2
1
Nest Sotra
Finished
17:30
Tromsdalen
-
-
Sandefjord Fotball
بازی شروع نشده است
20:30
Sandnes Ulf
-
-
IK Start
بازی شروع نشده است
20:30
Aalesunds FK
-
-
Skeid Fotball
بازی شروع نشده است
20:30
Raufoss Fotball
-
-
Strommen
بازی شروع نشده است
20:30
Ullensaker/Kisa
-
-
Kongsvinger IL
بازی شروع نشده است
20:30
Jerv FK
-
-
Notodden FK
بازی شروع نشده است
20:30
  Norway 2nd Division, Group 1
Vidar
1
2
Egersund
Finished
16:30
Brattvag
2
1
Arendal
Finished
16:30
Stjordals/Blink
4
0
Levanger
Finished
17:30
Hodd IL
-
-
Byasen
بازی شروع نشده است
18:30
Moss FK
-
-
Nardo
inprogress
19:30
Kvik Halden FK
-
-
Fredrikstad FK
بازی شروع نشده است
20:30
Bryne FK
-
-
Sola FK
بازی شروع نشده است
21:30
  Norway Toppserien, Women
Avaldsnes
2
2
Valerenga
Finished
16:30
Kolbotn
3
2
Sandviken
Finished
17:30
Arna-Bjornar
1
0
Klepp
Finished
17:30
Fart
0
4
LSK Kvinner
Finished
17:30
Stabaek
1
1
Trondheims-Orn
Finished
17:30
Roea
2
3
Lyn
Finished
17:30
  Germany Amateur Regionalliga North
Lueneburger SK Hansa
2
2
Eintracht Norderstedt
Finished
16:30
  Denmark Amateur Reserveligaen, Pulje 1
Lyngby BK
3
3
AGF
Finished
16:30
  Denmark 2nd Division, Championship Group
Brabrand IF
0
3
B 93 Kopenhagen
Finished
16:30
Skive IK
4
0
HIK Hellerup
Finished
16:30
Middelfart BK
3
1
Ringkobing IF
Finished
16:30
Broenshoej BK
3
1
Jammerbugt FC
Finished
16:30
Kolding IF
3
0
Vanloese IF
Finished
17:30
AB Gladsaxe
1
2
Aarhus Fremad
Finished
17:30
  Denmark 2nd Division, Relegation Group
Vejgaard BK
1
0
BK Marienlyst
Finished
15:30
BK Frem
6
2
Kjellerup IF
Finished
16:30
FC Sydvest 05 Tonder
1
1
BK Avarta
Finished
16:30
Hillerod Fodbold
4
2
Odder Igf
Finished
16:30
Dalum IF
2
0
Skovshoved IF
Finished
16:30
Slagelse BI
1
0
Tarup-Paarup IF
Finished
17:30
  Germany Amateur Bundesliga, Women
VfL Wolfsburg
5
0
MSV 02 Duisburg
Finished
15:30
SGS Essen-Schonebeck 19/68
2
2
وردربرمن
Finished
16:30
  Turkey Amateur U21 Super Lig
Sivasspor
0
4
Besiktas
Finished
14:30
  Colombia Primera B, Apertura
CD Real San Andres
2
2
CD Tulua
Finished
01:00
  Chile Primera B
Nublense
2
0
CD Melipilla
Finished
00:00
Deportes La Serena
3
2
Club De Deportes Temuco Sadp
Finished
00:00
CD Deportes Valdivia
2
3
CD Cobreloa Calama
Finished
00:30
  Argentina Primera D Metropolitana
Claypole
-
-
Argentino de Merlo
بازی شروع نشده است
23:00
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید