0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد بازی انفجار حکم پاسور کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Greece Super League
Aris Thessaloniki
5
0
Apollon Smirnis
Finished
20:30
  France Ligue 2
Gazelec FC Ajaccio
1
0
RC Lens
Finished
23:15
  Spain LaLiga 2
Numancia CD
1
1
Malaga CF
Finished
23:30
  England League Two
Mansfield Town
1
1
Lincoln City
Finished
23:15
  Argentina Superliga
San Martin De Tucuman
1
4
Boca Juniors
Finished
02:30
CA River Plate
3
0
CA Independiente
Finished
00:15
  Ukraine Premier League
FC Arsenal Kiev
2
2
FC Vorskla Poltava
Finished
18:30
  Italy Serie C, Girone B
Pordenone Calcio
1
1
SS Monza 1912
Finished
23:15
  Mexico Primera Division, Clausura
Club Leon
2
0
Tiburones Rojos De Veracruz
Finished
05:30
Club Santos Laguna
1
2
Necaxa
Finished
03:36
  Germany Amateur Regionalliga Southwest
SV Waldhof Mannheim 07
3
2
TSV Steinbach 1921
Finished
22:45
  Romania Liga 1, Relegation round
FC Voluntari
2
1
FC Botosani
Finished
22:00
CS Concordia Chiajna
2
2
AFC Hermannstadt
Finished
19:30
  Paraguay Primera Division, Apertura
General Diaz
3
3
San Lorenzo
Finished
23:30
Guarani Asuncion
1
5
Club Olimpia
Finished
00:30
  USA Major League Soccer
Atlanta United FC
1
1
Philadelphia Union
Finished
02:30
FC Cincinnati
3
0
Portland Timbers
Finished
00:30
Toronto FC
3
2
New England Revolution
Finished
03:00
Colorado Rapids
1
1
Sporting Kansas City
Finished
04:30
  Costa Rica Primera Division, Clausura
Deportivo Saprissa
2
1
CS Herediano
Finished
02:30
Limon FC
-
-
AD Carmelita
Cancelled
00:35
  Germany 3. Liga
FC Hansa Rostock
1
1
Hallescher FC
Finished
21:30
  Czech Republic U21, Moravia Group
FC Vysocina Jihlava
2
3
1. FC Slovacko
Finished
13:30
FC Fastav Zlin
1
1
FC Zbrojovka Brno
Finished
13:30
  Ecuador Serie A
CS Emelec
2
1
CD EL Nacional
Finished
02:00
  Scotland Reserve League 2
Albion Rovers FC
1
1
Ayr United
Finished
23:15
  Czech Republic U21, Bohemia Group
AC Sparta Praha
1
2
Slavia Praha
Finished
15:30
FC Viktoria Plzen
2
1
Bohemians 1905
Finished
16:30
Ceske Budejovice
2
2
FC Hradec Kralove
Finished
16:30
1. FK Pribram
2
1
FK Teplice
Finished
15:30
FC Slovan Liberec
5
2
FK Baumit Jablonec
Finished
15:30
  Panama Premier Reserve League
Atletico Independiente
1
1
Costa Del Este FC
Finished
23:30
  Ireland U19 Northern Elite Division
Shelbourne
1
2
Bohemians Dublin
Finished
17:30
  Serbia Prva Liga
FK Metalac GM
1
1
FK Bezanija
Finished
19:30
FK Zlatibor
2
0
FK Sindelic Beograd
Finished
17:30
  Australia U20 Queensland National Premier League
Western Pride
7
5
Redlands United
Finished
13:00
  Australia U20 Victoria Premier League
Kingston City FC
0
1
South Melbourne FC
Finished
10:45
  Argentina Primera D Metropolitana
Yupanqui
1
0
Claypole
Finished
22:30
  Brazil Carioca, Serie A, Taca Rio
Fluminense FC RJ
1
1
Botafogo FR RJ
Finished
01:30
Boavista SC RJ
1
0
Americano FC RJ
Finished
02:30
  Brazil Paulista, Serie A1
Mirassol FC SP
1
1
Botafogo FC SP
Finished
01:30
  Colombia Primera A, Apertura
Jaguares FC
0
0
CD Alianza Petrolera
Finished
02:30
CA Bucaramanga
1
0
Cucuta Deportivo FC
Finished
04:30
Union Magdalena
1
1
Club Deportivo Junior FC
Finished
00:00
CD Atletico Huila
1
5
CD Tolima
Finished
00:30
Millonarios FC
-
-
Independiente Santa Fe
Cancelled
02:30
  Italy Serie D, Girone F
Asd Savignanese 1932
1
1
Asd Romagna Centro Cesena
Finished
23:00
  Argentina Campeonato De Reserva De Primera Division
Patronato Res.
1
1
Defensa Y Justicia
Finished
15:30
Huracan
2
3
Estudiantes de LP
Finished
15:30
  Ireland League Cup
Cobh Ramblers
3
1
Limerick FC
Finished
18:30
  Chile Primera Division
Coquimbo Unido
1
1
Deportes Union La Calera
Finished
00:45
Everton De Vina Del Mar
1
0
CD Antofagasta
Finished
03:00
  International Clubs Club Friendly Games
ADO Den Haag
2
3
Jong FC Utrecht
Finished
16:30
Rotor Volgograd II
-
-
Stavropolagrosoyuz
Cancelled
14:30
  Uruguay Primera Division, Apertura
Montevideo Wanderers
2
0
Penarol Montevideo
Finished
02:00
  Peru Primera Division, Apertura
FBC Melgar
2
1
Universitario De Deportes
Finished
00:30
Alianza Universidad De Huanuco
2
1
Real Garcilaso
Finished
00:00
  El Salvador Tercera Division
Cd Real San Esteban
3
2
Fc Cabanas
Finished
00:30
  Brazil Copa do Nordeste
Ceara SC CE
1
1
Fortaleza EC CE
Finished
00:30
  Brazil Gaucho
Gremio FB Porto Alegrense RS
1
0
SC Internacional RS
Finished
01:30
  Argentina Primera B Nacional
Club Almagro
3
0
CA Defensores De Belgrano
Finished
01:30
Atletico De Rafaela
1
0
Instituto AC Cordoba
بازی شروع نشده است
02:30
Central Cordoba Sde
2
0
Gimnasia Y Esgrima Jujuy
Finished
01:30
  Nicaragua U20 Liga Primera Juvenil
Juventus
4
1
Walter Ferretti
Finished
01:00
  El Salvador Segunda Division
CD Atletico Marte
1
2
Cd San Pablo Municipal
Finished
00:30
  Denmark Amateur Reserveligaen, Pulje 1
Brondby IF
5
1
AGF
Finished
16:30
  Israel Liga Bet North B
Hapoel Bnei Musmus
1
0
Maccabi Bney Reine
Finished
21:30
  Germany بوندس لیگا
SSV Jahn Regensburg
0
2
SpVgg Greuther Furth
Finished
23:00
  Colombia Primera B, Apertura
Boyaca Chico FC
2
1
Itagui Leones FC
Finished
02:30
  Guatemala Liga Nacional, Clausura
Deportivo Guastatoya
1
0
Deportivo Sanarate
بازی شروع نشده است
00:00
  Chile Primera B
Club De Deportes Valdivia
2
1
AC Barnechea
Finished
00:30
CD Cobreloa Calama
0
0
Deportes Copiapo
Finished
00:30
Nublense
2
3
Deportes Magallanes
Finished
00:30
  Australia NPL Queensland, Women
Logan Lightning
-
-
Moreton Bay United Jets
Cancelled
12:00
  India Goa Professional League
Calangute Association
-
-
Churchill Brothers SC
Cancelled
13:45
  Venezuela Segunda Division
Fundacion Aifi
-
-
Dynamo Puerto Fc
بازی شروع نشده است
22:30
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید