0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد بازی انفجار حکم پاسور کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Germany Bundesliga
بایرن مونیخ
6
0
1. Fsv Mainz 05
Finished
20:30
Eintracht Frankfurt
1
0
1. FC Nuremberg
Finished
18:00
بایرلورکوزن
1
3
وردربرمن
Finished
16:00
  England لیگ برتر
فولهام
1
2
لیورپول
Finished
17:45
اورتون
2
0
چلسی
Finished
20:00
تاتنهام
-
-
کریستال پالاس
Cancelled
15:30
  France Ligue 1
Paris Saint Germain
3
1
المپیک مارسی
Finished
23:30
Olympique Lyonnais
3
2
HSC Montpellier
Finished
17:00
Stade De Reims
1
0
FC Nantes
Finished
17:30
FC Girondins Bordeaux
1
1
FC Stade Rennes
Finished
19:30
  Italy سری آ
ناپولی
4
2
اودینزه
Finished
20:30
آتلانتا
1
1
کیه وو
Finished
17:30
لاتزیو
4
1
Parma Calcio 1913 S.r.l.
Finished
17:30
إمپولی
2
1
Frosinone Calcio
Finished
17:30
آث میلان
2
3
اینترمیلان
Finished
23:00
جنوا
2
0
یوونتوس
Finished
15:00
  Denmark Superligaen
FC Copenhagen
3
1
Hobro IK
Finished
19:30
FC Midtjylland
2
1
Sonderjyske
Finished
19:30
Odense Boldklub
1
0
Randers FC
Finished
19:30
Aalborg BK
3
1
Aarhus GF
Finished
19:30
Esbjerg FB
2
1
Vejle BK
Finished
19:30
AC Horsens
1
3
Broendby IF
Finished
19:30
Vendsyssel FF
0
1
FC Nordsjaelland
Finished
19:30
  Portugal Primeira Liga
FC Porto
3
0
CS Maritimo Madeira
Finished
00:00
Moreirense FC
0
4
SL Benfica
Finished
21:00
CD Tondela
1
1
CD Feirense
Finished
23:30
CD Aves
0
1
GD Chaves
Finished
18:30
CD Nacional Madeira
0
1
Rio Ave FC
Finished
18:30
  Belgium First Division A
Club Brugge
1
2
Royal Mouscron-Peruwelz
Finished
20:30
Standard Liege
4
3
KV RS Waasland Beveren
Finished
20:30
SV Zulte Waregem
3
3
KRC Genk
Finished
20:30
KV Oostende
0
2
RSC Anderlecht
Finished
20:30
Royal Charleroi SC
1
2
AS Eupen
بازی شروع نشده است
20:30
ST. Truidense VV
0
2
KAA Gent
Finished
20:30
KV Kortrijk
2
0
Royal Antwerp FC
Finished
20:30
Sporting Lokeren
3
1
Cercle Brugge
Finished
20:30
  Netherlands Eredivisie
VVV Venlo
0
1
PSV Eindhoven
Finished
14:45
AZ Alkmaar
1
0
Ajax Amsterdam
Finished
17:00
FC Groningen
1
0
ADO Den Haag
Finished
17:00
Excelsior Rotterdam
0
2
PEC Zwolle
Finished
19:15
  Iran لیگ برتر خلیج فارس
ذوب آهن
2
0
استقلال خوزستان
Finished
16:30
پیکان
1
1
صنعت نفت آبادان
Finished
16:30
  Ukraine Premier League
FC Olimpik Donetsk
1
2
FC Dynamo Kiev
Finished
21:00
SFC Desna Chernihiv
0
1
FC Lviv
Finished
18:30
FC Karpaty Lviv
1
1
FC Mariupol
Finished
18:30
  Scotland Premiership
Dundee FC
0
1
Celtic Glasgow
Finished
16:00
  Austria Bundesliga
FC Wacker Innsbruck
0
2
FC Salzburg
Finished
19:30
SK Rapid Wien
2
2
TSV Hartberg
Finished
19:30
SCR Altach
1
2
LASK Linz
Finished
19:30
SKN St. Poelten
0
1
SV Mattersburg
Finished
19:30
SK Sturm Graz
1
0
FK Austria Wien
Finished
19:30
RZ Pellets Wac
2
2
FC Admira Wacker Modling
Finished
19:30
  Turkey Super Lig
Bursaspor
2
3
گالاتاسارای
Finished
19:30
Kayserispor
1
1
Istanbul Basaksehir FK
Finished
16:30
Yeni Malatyaspor
3
1
MKE Ankaragucu
Finished
14:00
  Spain لالیگا
ایبار
1
2
Real Valladolid
Finished
14:30
Real Betis Balompie
1
4
بارسلونا
Finished
23:15
RCD Espanyol Barcelona
0
1
سه ویا
Finished
18:45
والنسیا
0
0
ختافه
Finished
21:00
ویارئال
3
1
Rayo Vallecano
Finished
21:00
  Czech Republic 1. Liga
1 FK Pribram
0
2
SK Slavia Prague
Finished
20:00
Bohemians Prague 1905
0
0
SFC Opava
Finished
17:30
  Serbia Superliga
FK Rad
0
3
FK Crvena Zvezda
Finished
19:30
FK Mladost Lucani
3
1
FK Vozdovac
Finished
20:30
FK Vojvodina
0
0
FK Cukaricki
Finished
21:30
  Australia A-League
Sydney FC
0
2
Melbourne City FC
Finished
11:30
Wellington Phoenix FC
3
1
Western Sydney Wanderers FC
Finished
09:30
  Italy Serie B
US Palermo
4
1
Carpi FC 1909
Finished
17:30
FC Crotone
2
2
US Lecce
Finished
23:30
Venezia
1
1
US Cremonese
Finished
17:30
  Argentina Superliga
Racing Club Avellaneda
1
0
CA Belgrano
Finished
02:30
San Martin De San Juan
2
3
Argentinos Juniors
Finished
00:15
Club Atletico Rosario Central
0
1
San Lorenzo
Finished
22:00
Club Atletico Patronato Parana
2
0
Defensa Y Justicia
Finished
17:30
CA Talleres De Cordoba
1
3
CA Tigre
Finished
19:45
  Sweden Svenska Cup
AIK
1
1
AFC Eskilstuna
Finished
20:45
  Spain LaLiga 2
CA Osasuna
3
0
CF Rayo Majadahonda
Finished
20:30
Las Palmas UD
1
2
RCD Mallorca
Finished
22:30
UD Almeria
0
0
Granada CF
Finished
20:30
Real Oviedo
2
0
Gimnastic de Tarragona
Finished
14:30
Cordoba CF
1
2
Sporting Gijon
Finished
18:30
CF Reus Deportiu
-
-
RC Deportivo La Coruna
بازی شروع نشده است
18:30
  Brazil Sergipano, 2nd Phase
AD Confianca SE
2
2
AD Frei Paulistano SE
Finished
23:30
Dorense FC SE
-
-
CS Sergipe SE
Cancelled
22:00
  Brazil Paulista, Serie A1
SC Corinthians SP
1
0
Oeste FC SP
Finished
22:30
AA Ponte Preta SP
3
0
Guarani FC SP
Finished
01:30
  Japan J.League
FC Tokyo
1
0
Nagoya Grampus
Finished
08:00
Vissel Kobe
1
1
Shimizu S-Pulse
Finished
08:30
Kawasaki Frontale
0
1
Gamba Osaka
Finished
09:30
Sagan Tosu
1
0
Jubilo Iwata
Finished
07:30
Shonan Bellmare
2
1
Vegalta Sendai
Finished
11:30
Cerezo Osaka
1
2
Urawa Red Diamonds
Finished
09:30
Oita Trinita
2
0
Yokohama F Marinos
Finished
10:30
Sanfrecce Hiroshima
1
0
Matsumoto Yamaga FC
Finished
09:30
Consadole Sapporo
1
3
Kashima Antlers
Finished
08:30
  Brazil Carioca, Serie A, Taca Rio
CR Flamengo RJ
0
0
Volta Redonda FC RJ
Finished
01:30
AD Cabofriense RJ
2
0
CR Vasco DA Gama RJ
Finished
22:30
  Mexico Primera Division, Clausura
Tigres Uanl
4
1
Queretaro FC
Finished
06:30
Deportivo Toluca FC
2
0
Atlas FC
Finished
21:30
Xolos De Tijuana
1
0
CF Monterrey
Finished
06:36
Cruz Azul
4
1
CF Pachuca
Finished
02:30
Guadalajara Chivas
0
2
CF America
Finished
04:30
  Croatia 1. HNL
HNK Gorica
1
2
GNK Dinamo Zagreb
Finished
17:30
HNK Rijeka
3
1
NK Osijek
Finished
20:00
  Finland Suomen Cup, Playoffs
JS Hercules
0
2
FC Inter Turku
Finished
16:30
  Korea Republic K-League 1
Jeonbuk Hyundai Motors
0
1
Gangwon FC
Finished
08:30
Daegu FC
1
1
Ulsan Hyundai
Finished
08:30
Pohang Steelers
4
1
Gyeongnam FC
Finished
10:30
  England FA Cup
Millwall FC
2
2
Brighton & Hove Albion
Finished
17:30
  Ecuador Serie A
Fuerza Amarilla SC
0
3
Barcelona SC
Finished
23:30
CD Universidad Catolica
2
1
Delfin SC
Finished
01:45
CD America De Quito
0
1
CSD Macara
Finished
04:00
LDU Quito
0
1
SD Aucas
Finished
20:30
  Switzerland Super League
FC Basel 1893
2
2
BSC Young Boys
Finished
18:30
FC Thun
1
1
FC Luzern
Finished
18:30
FC Zurich
2
1
Neuchatel Xamax Fcs
Finished
18:30
  Korea Republic K-League 2
Daejeon Citizen FC
0
0
Seoul E-Land FC
Finished
07:30
Gwangju FC
1
1
Busan I Park
Finished
09:30
Jeonnam Dragons
1
0
FC Anyang
Finished
09:30
  Colombia Primera A, Apertura
CD La Equidad
2
2
Boyaca Patriotas FC
Finished
02:00
AD Cali
0
1
America De Cali
Finished
01:30
Envigado FC
1
1
Rionegro Aguilas
Finished
04:15
CD Once Caldas
0
1
AD Pasto
Finished
22:30
  Paraguay Primera Division, Apertura
Club River Plate Asuncion
1
1
Nacional Asuncion
Finished
00:45
Libertad Asuncion
4
0
Deportivo Santani
Finished
02:45
  Greece Football League
Volos Nps
3
0
Sparti
Finished
16:30
Iraklis 1908 FC
2
1
Aittitos Spaton
Finished
16:30
Apollon Pontou
1
0
Aiginiakos FC
Finished
16:30
Apollon Larissa FC
0
1
AE Karaiskakis
Finished
16:30
Panachaiki 1891 FC
2
2
Doxa Dramas
Finished
16:30
Ergotelis
4
1
Irodotos
Finished
18:30
  Brazil Gaucho
Caxias RS
3
0
Clube Esportivo Aimore RS
Finished
22:30
Novo Hamburgo RS
1
1
EC Juventude RS
Finished
00:30
Esporte Clube Sao Luiz
1
0
Veranopolis RS
Finished
22:30
Esporte Clube Avenida RS
1
3
EC Sao Jose RS
Finished
22:30
Brasil De Pelotas RS
2
1
EC Pelotas RS
بازی شروع نشده است
22:30
  Peru Primera Division, Apertura
Union Comercio
0
0
CD Usmp
Finished
00:00
Sporting Cristal
4
1
Universidad Cesar Vallejo
Finished
19:45
Alianza Lima
2
2
Deportivo Municipal
Finished
04:30
Sport Huancayo
2
2
Ayacucho FC
Finished
02:15
Carlos Mannucci
3
2
Pirata FC
Finished
22:00
  Germany Amateur Regionalliga Bavaria
FC Bayern Munich II
3
2
VfR Garching
Finished
14:30
  Russia لیگ برتر
FC Spartak Moscow
1
1
FC Zenit ST Petersburg
Finished
19:30
FC Lokomotiv Moscow
1
0
FC Krasnodar
Finished
17:00
FC Ufa
0
1
Republican FC Akhmat Grozny
Finished
14:30
  Greece Super League
Panathinaikos
-
-
Olympiacos Piraeus
Interrupted
20:30
Atromitos Athinon
0
1
AEK Athens
Finished
17:30
Panionios
1
0
AO Xanthi FC
Finished
21:00
OFI Kreta
2
0
APO Levadeiakos FC
Finished
16:30
  Romania Liga 1, Championship round
AFC Astra Giurgiu
0
2
Fotbal Club Fcsb
Finished
22:00
  USA USL, Championship
Reno 1868 FC
2
1
Austin Bold FC
Finished
00:30
Bethlehem Steel FC
0
1
North Carolina FC
Finished
03:00
Orange County SC
3
5
Tulsa Roughnecks FC
Finished
05:30
Phoenix Rising FC
3
3
New Mexico United
Finished
06:00
Nashville SC
0
1
Saint Louis FC
Finished
03:30
Charleston Battery
2
1
Hartford Athletic
Finished
03:00
OKC Energy FC
2
1
LAS Vegas Lights
Finished
04:00
Tampa Bay Rowdies
2
0
Pittsburgh Riverhounds
Finished
03:00
Birmingham Legion FC
0
1
Ottawa Fury FC
Finished
03:30
Colorado Springs Switchbacks FC
0
1
Sacramento Republic FC
Finished
03:30
Memphis 901 FC
-
-
Loudoun United FC
Cancelled
03:30
Rio Grande Valley FC
0
2
Fresno FC
Finished
04:00
San Antonio FC
1
3
Portland Timbers II
Finished
04:00
Tacoma Defiance
0
3
Los Angeles Galaxy II
Finished
05:30
  Costa Rica Primera Division, Clausura
Universidad De Costa Rica
2
1
AD Municipal Grecia
Finished
01:30
AD Santos De Guapiles
1
2
Guadalupe FC
Finished
03:30
LD Alajuelense
2
2
CS Cartagines
Finished
05:00
Municipal Perez Zeledon
1
0
AD San Carlos
Finished
05:30
  China China League 1
Shanghai Shenxin
0
0
Sichuan Annapurna
Finished
11:00
Guangdong Southern Tigers FC
0
0
Beijing Sport University FC
Finished
11:00
Zhejiang Greentown FC
2
1
Heilongjiang Lava Spring
Finished
15:00
  Germany بوندس لیگا
SC Paderborn 07
3
1
FC Ingolstadt 04
Finished
16:00
DSC Arminia Bielefeld
3
1
VfL Bochum
Finished
16:00
MSV Duisburg
-
-
1. FC Cologne
بازی شروع نشده است
16:00
  Japan J.League 2
Montedio Yamagata
1
0
Omiya Ardija
Finished
08:30
Ehime FC
2
1
Renofa Yamaguchi
Finished
10:30
Zweigen Kanazawa
6
1
FC Machida Zelvia
Finished
08:30
Mito Hollyhock
1
1
JEF United Ichihara Chiba
Finished
08:30
Kyoto Sanga FC
0
1
Kashiwa Reysol
Finished
08:30
Ventforet Kofu
2
0
V-Varen Nagasaki
Finished
08:30
Fagiano Okayama
2
1
Avispa Fukuoka
Finished
08:30
FC Gifu
0
0
Kagoshima United
بازی شروع نشده است
08:30
  USA Major League Soccer
New York City FC
2
2
Los Angeles FC
Finished
22:30
Los Angeles Galaxy
3
2
Minnesota United FC
Finished
06:00
DC United
5
0
Real Salt Lake
Finished
03:30
  Brazil Campeonato Paraibano
Sousa EC PB
1
1
CS Paraibano PB
Finished
23:30
Treze FC PB
1
1
Desportiva Perilima PB
Finished
22:30
Nacional AC PB
1
4
Atletico Cajazeirense PB
Finished
23:30
  Colombia Primera B, Apertura
Llaneros FC
0
2
Real Cartagena FC
Finished
23:30
Bogota FC
3
2
CD Tulua
Finished
22:30
  Chile Primera Division
Audax Italiano La Florida
2
2
CD O'Higgins
Finished
03:00
Universidad De Concepcion
2
1
Universidad De Chile
Finished
00:30
Deportes Iquique
3
3
Palestino
Finished
22:30
Colo Colo
2
3
Club Deportivo Universidad Catolica
Finished
18:30
  Estonia Premium Liiga
Maardu Linnameeskond
0
5
Nomme Kalju FC
Finished
16:30
Paide Linnameeskond
0
1
FC Flora Tallinn
Finished
14:30
  Russia Football National League
FC Ska-Khabarovsk
1
0
FC Tom Tomsk
Finished
08:30
FC Sibir Novosibirsk
0
2
FC Tambov
Finished
12:30
FC Nizhny Novgorod
0
1
FC Shinnik Yaroslavl
Finished
14:30
FC Rotor
1
0
FC Khimki
Finished
13:30
FC Zenit-2 ST Petersburg
1
0
FC Fakel Voronezh
Finished
16:30
FC Mordovia Saransk
0
0
FC Luch
Finished
17:30
FC Armavir
0
0
FC Avangard Kursk
Finished
17:30
  Brazil Mineiro, Modulo I
CA Mineiro MG
3
2
America FC MG
Finished
22:30
Caldense MG
3
0
Tupynambas MG
Finished
17:30
  Uruguay Primera Division, Apertura
Racing Club Montevideo
3
0
CA Progreso
Finished
23:00
Plaza Colonia
1
0
CA River Plate
Finished
23:00
CA Juventud De Las Piedras
1
1
Rampla Juniors
Finished
23:00
Cerro Largo FC
4
1
CA Cerro
Finished
02:00
  Slovakia 2. Liga
MSK Zilina B
3
3
MFk Dukla Banska Bystrica
Finished
13:00
  Spain Segunda Division Femenina, Group VI - Las Palmas
Union Viera CF
3
0
Ud Las Torres
Finished
00:30
  Peru Reserve League
Alianza Universidad De Huanuco
3
2
Real Garcilaso
Finished
21:30
  Russia Youth League
FK Ufa
1
0
FC Akhmat Grozny
Finished
09:30
Lokomotiv Moscow
1
3
FK Krasnodar
Finished
12:00
  El Salvador Segunda Division
Fuerte San Francisco
1
1
CD Liberal
Finished
00:30
Cd Once Lobos Chalchuapa
1
2
Cd Racing Junior De Armenia
Finished
20:30
  Chile Primera B
CD Santa Cruz
2
0
Union San Felipe
Finished
03:30
Melipilla
0
0
CSD Rangers
Finished
00:00
Santiago Morning
0
0
Club De Deportes Temuco Sadp
Finished
00:15
Deportes Puerto Montt
1
0
Deportes La Serena
Finished
00:30
San Luis De Quillota
2
2
Santiago Wanderers
Finished
00:30
  Australia Brisbane Capital League 3
Logan Village
2
2
Redcliffe Pcyc
Finished
11:30
North Lakes Mustangs Fc
4
3
Ripley Valley Fc
Finished
11:30
Bethania Rams
-
-
Logan Metro
Cancelled
09:30
  Singapore Premier League
Home United FC
0
0
Balestier Khalsa FC
Finished
13:00
  Portugal Segunda Liga
FC Pacos Ferreira
1
1
Estoril Praia
Finished
14:45
CD Cova Piedade
1
1
FC Porto B
Finished
18:30
Vitoria Guimaraes B
1
0
Sporting Farense
Finished
20:30
SC Varzim
1
1
Uniao Desportiva Oliveirense
Finished
18:30
Sporting Covilha
2
0
FC Famalicao
Finished
18:30
  Czech Republic FNL
FC Hradec Kralove
3
0
1.sk Prostejov
Finished
17:30
FK Viktoria Zizkov
0
1
FK Usti Nad Labem
Finished
12:45
SK Dynamo Ceske Budejovice
3
2
FC Zbrojovka Brno
Finished
19:30
FC Sellier & Bellot Vlasim
2
3
FC Mas Taborsko
Finished
17:30
FK Varnsdorf
0
0
MFK Vitkovice
بازی شروع نشده است
17:30
  Israel Premier League, Playoffs 7-14
Hapoel Haifa FC
0
0
Beitar Jerusalem FC
Finished
22:30
Ironi Kiryat Shmona FC
0
1
Maccabi Petah Tikva FC
Finished
20:30
  Argentina Primera B Nacional
Los Andes
2
0
CD Santamarina Tandil
Finished
22:30
Ferro Carril Oeste
5
1
Deportivo Moron
Finished
22:30
CA Brown De Adrogue
1
0
Independiente Rivadavia De Mendoza
Finished
22:30
Nueva Chicago
1
1
Chacarita Juniors
بازی شروع نشده است
21:35
Olimpo Bahia Blanca
0
2
Club Atletico Temperley
Finished
22:30
Guillermo Brown
3
0
Mitre Santiago Del Estero
Finished
22:30
  Argentina Torneo Federal A
Union de Sunchales
2
2
Def. de Belgrano de Villa Ramallo
Finished
22:30
Huracan Las Heras
2
1
Boca Unidos
Finished
23:30
Deportivo Maipu
2
3
Chaco For Ever
Finished
22:30
  Guatemala Liga Nacional, Clausura
CSD Municipal
1
1
CSD Coban Imperial
Finished
00:30
CD Chiantla
0
1
Deportivo Malacateco
Finished
23:00
CSD Xelaju MC
2
0
CSD Comunicaciones
Finished
05:30
  Austria Amateur Wiener Stadtliga
SK Slovan HAC
0
1
SR Donaufeld
Finished
12:45
  Thailand Thai League 1
Port FC
1
1
PTT Rayong FC
Finished
14:30
Samut Prakan City FC
0
0
Sukhothai FC
Finished
14:30
Bangkok United
0
1
Buriram United FC
Finished
15:30
  India Indian Super League, Playoffs
Bengaluru FC
0
0
FC Goa
Finished
17:30
  Nicaragua U20 Liga Primera Juvenil
Unan
1
3
Managua
Finished
02:00
  Turkey Amateur 2. Lig, Kirmizi Grup
Tuzlaspor
3
1
Zonguldak Komurspor
Finished
15:30
Sanliurfaspor
3
0
Bandirmaspor
Finished
15:00
Fethiyespor
-
-
Sivas Belediye Spor
Cancelled
15:30
Tarsus Idman Yurdu
-
-
Kahramanmarasspor AS
Cancelled
15:30
Konya Anadolu Selcukspor
1
3
Pendikspor
Finished
15:30
Darica Genclerbirligi
1
2
Etimesgut Belediyespor
Finished
15:30
Menemen Belediye Spor
1
0
Kirklarelispor
Finished
15:30
Tokatspor
-
-
BAK Spor Klubu
Cancelled
15:30
  Mexico Liga Premier
Chivas Guadalajara II
1
1
Club Necaxa Ii
Finished
21:30
Deportivo Gladiadores FC
0
1
Ocelotes de La Unach
Finished
00:30
  Israel Premier League, Playoffs 1-6
Maccabi Netanya FC
0
1
Hapoel Beer Sheva FC
Finished
21:45
  India I-League, 2nd Division
Mohammedan SC
0
2
Nbp Rainbow AC
Finished
13:00
  Spain Segunda Division Femenina, Group III
RCD Espanyol Barcelona B
2
3
CD San Gabriel
Finished
13:30
  Brazil Pernambucano, Serie A1, First stage
Flamengo De Arcoverde PE
2
1
America PE
Finished
22:30
Salgueiro PE
2
1
Petrolina PE
Finished
22:30
Central PE
1
2
SC Recife PE
Finished
22:30
AAD Vitoria Tabocas PE
2
2
Afogados Ingazeira PE
Finished
22:30
Nautico PE
0
0
Santa Cruz FC PE
Finished
22:30
  Czech Republic U21, Moravia Group
MFk Okd Karvina
0
2
FC Banik Ostrava
Finished
13:30
  Bulgaria First Professional League
FC Vitosha Bistrica
0
3
PFC Lokomotiv Plovdiv
Finished
14:00
PFC Slavia Sofia
0
1
FC Etar Veliko Tarnovo
Finished
19:00
FC Dunav Ruse
1
1
PFC Cherno More Varna
Finished
16:30
  Czech Republic Divize E
Fc Tvd Slavicin
2
1
1.fc Viktorie Prerov
Finished
12:45
  Turkey 1. Lig
Altay Izmir
4
0
Kardemir Karabukspor
Finished
14:00
Boluspor
1
0
Balikesirspor
Finished
16:30
Afjet Afyonspor
1
3
Denizlispor
Finished
14:00
Adanaspor
0
1
Genclerbirligi SK
Finished
16:30
  Poland Ekstraklasa
GKS Piast Gliwice
2
1
Miedz Legnica
Finished
18:00
Kghm Zaglebie Lubin
0
0
MKS Arka Gdynia
Finished
18:00
Wisla Krakow
3
2
KS Cracovia
Finished
20:30
  Cyprus 1st Division, Championship group
Apollon Limassol
1
3
Apoel Nicosia
Finished
19:30
  Russia Rostov Region Championship
Ro Uor
1
1
Sbornaya RO Rostselmash
Finished
11:30
  Spain Division de Honor Juvenil - Grupo VII
لوانته
2
0
Kelme CF
Finished
13:30
  Spain Segunda Division Femenina, Group V
AD Alhondiga
2
2
Madrid CFF B
Finished
14:00
  Denmark 1st Division
Silkeborg IF
2
1
FC Fredericia
Finished
16:15
Fremad Amager
0
1
Viborg FF
Finished
16:15
FC Helsingoer
0
2
HB Koege
Finished
16:15
Hvidovre IF
0
2
FC Roskilde
Finished
16:15
Nykoebing FC
1
1
Lyngby BK
Finished
16:15
Thisted FC
2
3
Naestved BK
Finished
16:15
  Hungary NB II
Vasas FC
3
2
Balmazujvarosi FC
Finished
19:30
Budafoki Mte
2
1
Bekescsaba 1912 Elore
Finished
19:30
Kaposvari Rakoczi FC
1
1
Aqvital FC Csakvar
Finished
19:30
Gyirmot FC Gyor
1
5
Budaorsi SC
Finished
19:30
  Poland I Liga
Rakow Czestochowa
1
0
Termalica Bruk-Bet Nieciecza
Finished
20:30
Puszcza Niepolomice
0
0
Odra Opole
Finished
19:30
  Germany Amateur Regionalliga Northeast
1. FC Lokomotive Leipzig
3
1
VfB Auerbach 1906
Finished
16:00
FSV Wacker 90 Nordhausen
-
-
BFC Dynamo
Cancelled
16:00
Hertha BSC Berlin II
3
1
SV Babelsberg 03
Finished
16:00
FC Oberlausitz Neugersdorf
0
0
FSV Union Furstenwalde
Finished
16:00
ZFC Meuselwitz
2
0
Bischofswerdaer FV 1908
Finished
16:00
Berliner AK 07
2
0
Chemnitzer FC
Finished
16:00
FSV Budissa Bautzen
0
1
VfB Germania Halberstadt
Finished
16:00
  Morocco Botola
Mouloudia Club of Oujda
0
0
Rapide Club Oued Zem
Finished
18:30
Olympique Club of Khouribga
-
-
CA Youssoufia Berrechid
Cancelled
21:30
  Turkey Amateur 3. Lig, Group 3
1461 Trabzon
1
0
Halide Edip Adivarspor
Finished
15:00
Bayburt Grup Ozel Idare Genclik VE Spor
-
-
Bagcilar Spor Kulubu
Cancelled
14:00
Fatsa Belediyespor
-
-
Turgutluspor
Cancelled
15:00
Cizrespor
-
-
Golcukspor
Cancelled
15:00
Corum Belediyespor
-
-
Serik Belediyespor
Cancelled
15:30
Kocaelispor
-
-
Diyarbekirspor AS
Cancelled
15:30
Karacabey Birlik Spor A.s
-
-
Bucaspor
Cancelled
15:30
  Germany 3. Liga
Energie Cottbus
0
2
Karlsruher SC
Finished
15:30
Eintracht Braunschweig
3
0
SV Meppen 1912
Finished
16:30
  International SAFF Championship, Women
Sri Lanka
0
5
India
Finished
12:45
  Austria 2. Liga
WSG Swarovski Wattens
5
1
Floridsdorfer AC
Finished
13:00
  Turkey Amateur 3. Lig, Group 2
Alibeykoy
1
0
Kizilcabolukspor
Finished
15:30
Elaziz Belediyespor
-
-
Bergama Belediyespor
Cancelled
14:00
Adiyaman 1954 SK
-
-
Yeni Orduspor Kulubu
Cancelled
14:30
Van Buyuksehir Belediyespor
-
-
Pazarspor
Cancelled
15:00
Kemerspor 2003
-
-
Osmaniyespor
Cancelled
15:30
Duzcespor
-
-
Kirsehir Belediye Spor
Cancelled
15:30
  Switzerland Challenge League
FC Winterthur
0
1
FC Aarau
Finished
17:30
FC Chiasso
3
1
FC Wil 1900
Finished
17:00
  Egypt Premier League
AL Ittihad AL Sakandary
1
1
Haras EL Hodood
Finished
19:30
  Kuwait Premier League
AL Nasr Kuwait
0
4
AL Kuwait SC
Finished
19:00
  Denmark 2nd Division, Pulje 2
AB Gladsaxe
1
1
BK Avarta
Finished
17:30
  Greece 3rd League, Group 3
Naupaktiakos Asteras
1
0
Thriamvos Servianon
Finished
16:30
  Latvia Virsliga
Valmiera FK
2
0
BFC Daugavpils
Finished
16:30
  Italy Serie C, Girone B
SSD Vis Pesaro 1898
0
1
FC Sudtirol
Finished
17:00
AJ Fano 1906
-
-
Fermana FC
Cancelled
19:00
AS Giana Erminio
4
0
AS Gubbio 1910
Finished
19:00
Ternana Calcio
0
3
Imolese Calcio
Finished
19:00
Rimini FC 1912
0
1
Ravenna FC 1913
Finished
19:00
AC Feralpisalo
1
1
SS Sambenedettese Calcio
Finished
19:00
LR Vicenza Virtus
0
2
US Triestina Calcio 1918
Finished
19:00
SS Teramo Calcio
1
2
Virtus Vecomp Verona
Finished
19:00
  Italy Serie C, Girone C
FC Rieti
1
0
US Catanzaro 1929
Finished
17:00
Calcio Catania
1
0
SS Juve Stabia
Finished
17:00
Sicula Leonzio
1
0
SS Monopoli 1966
Finished
17:00
Cavese 1919
4
0
Paganese Calcio 1926
Finished
17:00
AS Bisceglie
0
0
Siracusa Calcio
Finished
17:00
Virtus Francavilla Calcio
4
1
Trapani Calcio
Finished
17:00
Casertana FC
3
4
AS Viterbese Castrense
Finished
17:00
US Vibonese Calcio
1
0
Rende Calcio 1968
Finished
21:00
  South Africa Premier League
Chippa United FC
1
1
Highlands Park FC
بازی شروع نشده است
17:00
  Austria Amateur Regionalliga Centre
FC Lendorf
1
2
WSC Hertha
Finished
17:30
  Austria Amateur Regionalliga East
FC Admira Wacker Modling (A)
1
1
SC Neusiedl AM See 1919
Finished
18:30
  Algeria Ligue 1
AS Ain Mlila
1
0
CA Bordj Bou Arreridj
بازی شروع نشده است
17:30
Olympique Medea
1
0
JS Kabylie
Finished
17:30
ES Setif
4
1
MC Oran
Finished
18:30
  Cyprus 1st Division, Relegation group
Pafos FC
0
1
Anorthosis Famagusta
Finished
17:30
Alki Oroklinis
1
4
Doxa Katokopias
Finished
19:30
  Slovakia Superliga, Championship round
FC Dac 1904 Dunajska Streda
1
1
MFK Ruzomberok
Finished
17:30
  Denmark 2nd Division, Pulje 1
Ringkobing IF
0
3
Brabrand IF
Finished
16:30
  Norway Super Cup
Rosenborg BK
-
-
Molde FK
بازی شروع نشده است
18:30
  Faroe Islands Premier League
HB Torshavn
1
1
NSI Runavik
Finished
18:30
  Romania Liga 1, Relegation round
CS Gaz Metan Medias
2
1
FC Dinamo Bucuresti 1948
Finished
19:00
  Germany Amateur Regionalliga North
U.s.i. Lupo-Martini
-
-
BSV SW Rehden
Cancelled
16:30
FC St. Pauli II
-
-
1 FC Germania Egestorf/Langreder
بازی شروع نشده است
16:30
TSV Havelse
-
-
Hamburger SV II
بازی شروع نشده است
16:30
Lueneburger SK Hansa
-
-
Eintracht Norderstedt
بازی شروع نشده است
16:30
VfB Oldenburg
-
-
VfL Oldenburg
Cancelled
17:30
  Australia Brisbane Capital League 2 Reserve
Oxley United
-
-
North Brisbane Reserves
Cancelled
06:30
  Germany Amateur Regionalliga Southwest
VfB Stuttgart II
1
1
1. Fsv Mainz 05 II
Finished
16:30
Offenbacher FC Kickers 1901
2
0
SC Freiburg II
Finished
16:30
  Czech Republic U21, Bohemia Group
Dukla Praha
1
6
FK Mlada Boleslav
Finished
12:45
  Australia NPL Queensland, Women
Sunshine Coast FC
-
-
Lions FC
Cancelled
07:30
The Gap FC
-
-
Western Pride FC
Cancelled
12:30
  Hong Kong Division 2
Sun Hei SC
0
3
Golik North District
Finished
09:00
  Australia Gold Coast Premier League
Nerang
-
-
Mudgeeraba
Cancelled
09:30
  International Clubs Club Friendly Games, Women
1 Dfc Leoben
1
7
Udfc Hof Bei Straden
Finished
12:30
  Turkey Amateur U21 Super Lig
Kayserispor
0
1
Istanbul Basaksehir
Finished
12:30
Bursaspor
1
1
گالاتاسارای
Finished
12:30
Yeni Malatyaspor
-
-
MKE Ankaragucu
Cancelled
12:30
  Turkey Amateur U21 1. Lig
Adanaspor
-
-
Genclerbirligi
Cancelled
12:30
Afjet Afyonspor
0
3
Denizlispor
Finished
12:30
Altay SK
1
0
Kardemir Karabukspor
Finished
12:30
Boluspor
2
1
Balikesirspor
Finished
12:30
  Germany Amateur Bundesliga, Women
Borussia Monchengladbach
-
-
MSV 02 Duisburg
Cancelled
13:30
وردربرمن
1
1
TSG 1899 Hoffenheim
Finished
13:30
SC Freiburg
2
3
VfL Wolfsburg
Finished
16:30
بایرن مونیخ
5
0
1. Ffc Turbine Potsdam 71
Finished
16:30
بایرلورکوزن
1
1
SC Sand
Finished
18:30
  Lithuania A Lyga
FK Palanga
1
1
FK Panevezys
Finished
16:30
  Spain Division de Honor Juvenil - Grupo III
Gimnastic Manresa CF
1
2
بارسلونا
Finished
13:30
  India Goa Professional League
Salgaocar SC
-
-
Panjim Footballers
Cancelled
13:45
  Turkey Amateur 2. Lig, Beyaz Grup
AS Sariyer
3
1
Bodrum Belediyesi Bodrumspor
Finished
14:00
Amed Sportif Faaliyetler
-
-
Sancaktepe Belediye Spor
Cancelled
15:00
Manisaspor
-
-
Ankara Demirspor
Cancelled
15:30
Utas Usakspor A.s
1
2
Inegolspor
Finished
15:30
Sakaryaspor
2
0
Eyuepsor
Finished
15:30
Nigde Anadolu FK
-
-
Gumushanespor
Cancelled
15:30
Samsunspor
-
-
Bayrampasaspor
Cancelled
15:30
  Moldova Divizia Nationala
FC Dinamo Auto
-
-
FC Codru
Cancelled
14:30
FC Milsami
0
3
FC Sfintul Gheorghe
Finished
16:00
  Turkey Amateur 3. Lig, Group 1
Artvin Hopaspor
0
2
Ergene Velimese Spor
Finished
15:00
Erzin Belediyespor
-
-
Hekimoglu Trabzon
Cancelled
15:00
Nazilli Belediyespor
-
-
Erbaaspor
Cancelled
15:30
Korfez SK
-
-
Sile Yildizspor
Cancelled
15:30
Nevsehir Belediye Spor
1
1
Sanliurfa Karakopru Belediye Spor
Finished
15:30
Kozan Belediyespor
-
-
Gebzespor
Cancelled
15:30
  Georgia Erovnuli Liga
FC Sioni Bolnisi
1
0
FC Wit Georgia
Finished
15:30
FC Locomotive Tbilisi
0
4
FC Dinamo Tbilisi
Finished
18:30
  Slovenia PrvaLiga
NK Aluminij Kidricevo
4
0
NK Rudar Velenje
Finished
19:30
ND Gorica
2
1
NK Domzale
Finished
22:30
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید