0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد بازی انفجار حکم پاسور انفجار۲ مونتی کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Germany Bundesliga
1. FC Cologne
-
-
دورتموند
inprogress
23:00
  Iran لیگ برتر خلیج فارس
ماشین سازی تبریز
1
0
استقلال تهران
Finished
18:00
پیکان
0
2
پدیده مشهد
Finished
19:10
فولاد خوزستان
0
1
صنعت نفت آبادان
Finished
20:15
  Turkey Super Lig
Besiktas JK
-
-
Goztepe SK
Finished
22:00
  Spain لالیگا
Granada CF
-
-
سه ویا
inprogress
22:30
  Japan J.League
Kashima Antlers
2
2
Gamba Osaka
Finished
14:30
Urawa Red Diamonds
1
2
Matsumoto Yamaga FC
Finished
15:00
Sagan Tosu
1
6
Vissel Kobe
Finished
15:00
  England لیگ برتر
Aston Villa
-
-
اورتون
inprogress
23:30
  Saudi Arabia Saudi Professional League
AL Ittihad FC
-
-
AL Raed FC
inprogress
22:20
AL Hilal Riyadh
4
2
Abha Club
Finished
20:30
AL Taawoun FC
1
1
AL Hazem FC
Finished
20:40
  Belgium First Division A
KRC Genk
-
-
RSC Anderlecht
inprogress
23:00
  Ireland FAI Cup
Shamrock Rovers
-
-
Drogheda United
inprogress
23:30
Bohemians Dublin
-
-
Longford Town
inprogress
23:15
University College Dublin
-
-
ST Patricks Athletic
inprogress
23:15
Derry City
-
-
FC Dundalk
inprogress
23:15
Galway United FC
-
-
Cork City FC
بازی شروع نشده است
23:15
  International Clubs Copa Libertadores, Knockout stage
CA River Plate (ARG)
2
0
Cerro Porteno
Finished
02:45
  United Arab Emirates Arabian Gulf Cup, Group B
AL Wahda FC
3
1
Fujairah FC
Finished
19:45
  Qatar Stars League
Al-Rayyan
2
2
Umm-Salal
Finished
21:00
Al-Arabi Doha
3
1
Al-Ahli Doha
Finished
18:50
  France Ligue 2
Le Mans FC
-
-
FC Lorient
inprogress
22:30
AC Le Havre
-
-
Grenoble Foot 38
inprogress
22:30
FC Chambly Oise
-
-
LB Chateauroux
inprogress
22:30
AC Ajaccio
-
-
Paris FC
inprogress
22:30
Clermont Foot
-
-
AJ Auxerre
inprogress
22:30
Chamois Niort FC
-
-
SM Caen
inprogress
22:30
Rodez Aveyron
-
-
US Orleans
inprogress
22:30
FC Sochaux-Montbeliard
-
-
AS Nancy Lorraine
inprogress
22:30
  Germany Amateur Bundesliga, Women
بایرن مونیخ
3
0
1. Ffc Frankfurt
Finished
21:45
  United Arab Emirates Arabian Gulf Cup, Group A
AL Ain FC
-
-
Shabab AL Ahli Dubai Club
inprogress
22:00
Al-Nasr Dubai SC
3
0
AL Ittihad Kalba
Finished
19:45
  Malta Premier League
Valletta FC
-
-
ST Lucia FC
بازی شروع نشده است
23:15
Sirens FC
1
1
Senglea Athletic
Finished
21:00
Gzira United
0
0
Hamrun Spartans FC
Finished
21:00
Birkirkara FC
-
-
Floriana FC
بازی شروع نشده است
23:00
  Germany Amateur Regionalliga Northeast
1. FC Lokomotive Leipzig
2
0
FSV Optik Rathenow
Finished
21:30
Hertha BSC Berlin II
1
0
Berliner AK 07
Finished
21:30
FC Energie Cottbus
1
4
VfB Auerbach 1906
Finished
22:00
  Vietnam V-League
QNK Quang Nam
4
2
Sanna Khanh Hoa Bvn
Finished
14:30
  Korea Republic K-League 1
Gyeongnam FC
2
0
Suwon Samsung Bluewings
Finished
15:00
  Colombia Primera A, Clausura
Independiente Medellin
1
2
Rionegro Aguilas
Finished
03:30
Jaguares FC
0
0
CD Alianza Petrolera
Finished
01:30
Independiente Santa Fe
1
2
America De Cali
Finished
05:30
  Colombia Primera B, Clausura
Bogota FC
0
1
Boyaca Chico FC
Finished
00:30
Boca Juniors De Cali
0
2
Deportes Quindio
Finished
01:00
Real Cartagena FC
2
1
Barranquilla FC
Finished
03:30
Valledupar FC
1
1
CS Deportivo Pereira
بازی شروع نشده است
00:30
  International Clubs Copa Sudamericana
SC Corinthians SP
0
0
Fluminense FC RJ
Finished
05:00
  Austria 2. Liga
SV Ried
1
2
Grazer AK
Finished
21:40
FC Juniors OO
8
5
SC Austria Lustenau
Finished
21:40
Floridsdorfer AC
0
0
FC Liefering
Finished
21:40
Young Violets FK Austria Wien
2
3
SV Lafnitz
Finished
21:40
SV Horn
1
4
SK Vorwarts Steyr
Finished
21:40
FC Wacker Innsbruck
2
1
SKU Amstetten
Finished
21:40
  Wales Premier League
Bala Town FC
-
-
THE New Saints FC
inprogress
23:15
Barry Town United FC
-
-
Aberystwyth Town FC
inprogress
23:15
Caernarfon Town FC
-
-
Connahs Quay Nomads FC
بازی شروع نشده است
23:15
Cefn Druids AFC
-
-
Airbus UK Broughton FC
inprogress
23:15
Penybont
-
-
Cardiff Metropolitan University FC
بازی شروع نشده است
23:15
Carmarthen Town AFC
-
-
Newtown AFC
inprogress
23:30
  Netherlands Eerste Divisie
GO Ahead Eagles
-
-
Jong FC Utrecht
inprogress
22:30
NAC Breda
-
-
SC Cambuur
inprogress
22:30
Roda JC Kerkrade
-
-
NEC Nijmegen
inprogress
22:30
TOP Oss
-
-
Jong AZ Alkmaar
inprogress
22:30
Helmond Sport
-
-
Almere City FC
inprogress
22:30
FC Dordrecht
-
-
Jong Ajax Amsterdam
بازی شروع نشده است
22:30
FC Den Bosch
-
-
FC Eindhoven
inprogress
22:30
De Graafschap
-
-
FC Volendam
بازی شروع نشده است
22:30
SC Telstar
-
-
SBV Excelsior
inprogress
22:30
  Romania Liga 1
CSM Politehnica Iasi
2
2
FC Chindia Targoviste
Finished
19:30
Universitatea Craiova 1948 CS
-
-
AFC Astra Giurgiu
inprogress
22:30
  Germany بوندس لیگا
FC Erzgebirge Aue
0
0
VfB Stuttgart
Finished
21:00
SV Darmstadt 98
0
0
SG Dynamo Dresden
Finished
21:00
  Germany 3. Liga
FC Ingolstadt 04
2
2
FC Hansa Rostock
Finished
21:30
  Argentina Primera B Nacional, Group B
Instituto AC Cordoba
2
3
CA Sarmiento
Finished
02:45
  Portugal U23 Championship, 1st Phase
CS Maritimo
3
1
CD Aves
Finished
14:30
بلننسس
-
-
Estoril Praia
Finished
19:30
Vitoria Guimaraes
-
-
Sporting Cp
Finished
21:30
FC Famalicao
-
-
اسپورتینگ براگا
inprogress
23:45
  Poland Ekstraklasa
Jagiellonia Bialystok
-
-
Wisla Krakow
inprogress
23:00
  Czech Republic FNL
FC Zbrojovka Brno
1
0
MFK Vitkovice
Finished
21:30
FC Vysocina Jihlava
3
2
SK Lisen
Finished
20:30
FC Hradec Kralove
2
0
MFK Chrudim
Finished
20:30
  Austria Amateur Regionalliga Salzburg
SK Bischofshofen
0
3
USK Anif
Finished
21:30
  Russia Youth League
FK Tambov
0
1
Dinamo Moscow
Finished
15:30
FK Ufa
0
2
FC Zenit ST Petersburg
Finished
13:30
  Belarus Vysshaya Liga Dublery (Reserve L)
Dinamo Brest Reserve
1
2
Energetik Bgu Minsk
Finished
16:30
FC Vitebsk Reserve
0
4
Neman Grodno
Finished
14:30
  Finland Ykkonen
FC Haka Valkeakoski
5
0
FC Ktp
Finished
20:00
  Algeria U21 Algerian Ligue 2
MC El Eulma
1
0
Asm Oran
Finished
12:30
  Brazil Brasileiro Serie B
CA Bragantino SP
1
1
Coritiba FC PR
Finished
05:00
  International Clubs CONCACAF League
Waterhouse FC
1
1
CS Herediano
Finished
02:30
Alianza FC (SLV)
2
0
Tauro FC
Finished
06:30
Forge FC
1
0
CD Olimpia
Finished
04:30
  Portugal Segunda Liga
SL Benfica B
-
-
Uniao Desportiva Oliveirense
inprogress
22:30
  Georgia Erovnuli Liga
FC Sioni Bolnisi
0
4
FC Dinamo Batumi
Finished
17:30
  Denmark Superligaen
Hobro IK
0
0
Odense Boldklub
Finished
21:30
  Croatia Prva HNL Academy, Juniori
Gnk Dinamo Zagreb
2
1
Hnk Orijent 1919
Finished
13:30
  Russia PFL, Ural-Povolzhye
Lada Dimitrovgrad
-
-
FC Lada Togliatti
Finished
17:30
Ural-2
-
-
FC Tyumen
Finished
14:30
FC Zvezda Perm
3
1
Fc Ufa-2
inprogress
17:30
FC Chelyabinsk
-
-
FC Volga Ulyanovsk
Finished
17:30
  International AFF Championship, Women
Thailand
7
0
Malaysia
Finished
15:30
Singapore
0
4
Philippines
Finished
12:30
  Belarus Vysshaya League
Isloch
0
1
FC Slutsk
Finished
19:30
FK Dnyapro Mogilev
1
0
FC Minsk
Finished
21:15
  Italy Serie B
AC Pisa 1909
-
-
Benevento Calcio
inprogress
23:30
  Portugal Primeira Liga
Vitoria Setubal
-
-
Moreirense FC
inprogress
22:30
  Uruguay U19 League
Cerrito CS
1
2
Sud America
Finished
16:30
Central Espanol
5
1
Villa Espanola
Finished
16:30
Albion
-
-
Villa Teresa
Finished
17:30
  Germany Amateur Regionalliga West
TUS Haltern
2
2
Borussia Dortmund II
Finished
21:15
SC Verl
3
1
Bonner SC
Finished
21:30
ROT Weiss Essen
2
0
SG Wattenscheid 09
Finished
22:00
Wuppertaler SV
0
1
1. FC Cologne II
Finished
22:00
  Iceland 4 deild, Group C
Lettir
4
8
Alafoss
Finished
00:30
  USA Major League Soccer
Sporting Kansas City
1
0
Minnesota United FC
Finished
06:00
  Czech Republic U19 1st Division
Opava
2
0
FK Mlada Boleslav
Finished
13:00
  Ukraine U21
FC Oleksandriya
5
0
SFC Desna Chernihiv
Finished
13:30
Kolos Kovalivka
-
-
Vorskla Poltava
Finished
18:30
  Switzerland Challenge League
Grasshopper Club Zurich
-
-
FC Winterthur
inprogress
22:30
  Turkey 1. Lig
Boluspor
0
0
Adana Demirspor
Finished
21:30
  Germany Amateur Regionalliga Bavaria
SpVgg Bayreuth
3
0
TSV 1860 Rosenheim
Finished
20:45
SV Heimstetten
1
3
SV Schalding-Heining
Finished
21:30
  Austria Amateur Kärntner Liga
St Jakob Ros
-
-
FC ASKO Gmund
Finished
20:45
  Germany Amateur Regionalliga North
Heider SV
1
2
SV Drochtersen/Assel
Finished
20:45
SC Weiche Flensburg 08
2
0
Hamburger SV II
Finished
20:45
  Denmark Amateur Danmarksserien, Pulje 1
Taastrup FC
-
-
BK Fremad Valby
Finished
21:00
  Sweden Amateur 3 Division
Ardala Goif
-
-
Ahlafors IF
بازی شروع نشده است
21:00
  Denmark Amateur Danmarksserien, Pulje 3
BK Marienlyst
-
-
Tarup-Paarup IF
Finished
21:00
  Austria Amateur Regionalliga East
FCM Traiskirchen
3
2
ASV Drassburg
Finished
21:00
SK Rapid Wien II
3
0
Wiener Viktoria
Finished
21:30
SV Mattersburg (A)
1
2
SC Wiener Neustadt
Finished
21:30
SC Neusiedl AM See 1919
1
3
FC Marchfeld Donauauen
Finished
21:30
Wiener Sportklub
3
1
Ask-Bsc Bruck/Leitha
Finished
22:00
FC Admira Wacker Modling (A)
2
1
FC Mauerwerk
Finished
22:00
  Austria Amateur Regionalliga Centre
SC Weiz
4
1
WSC Hertha
Finished
21:30
FC Gleisdorf 09
3
2
Deutschlandsberger SC
Finished
21:30
TUS Bad Gleichenberg
0
3
USV Weindorf ST Anna AM Aigen
Finished
21:30
UVB Vocklamarkt
1
1
USV Allerheiligen
Finished
21:30
FC Wels
0
0
SK Sturm Graz (A)
Finished
21:30
  Slovakia Superliga
FK Senica
1
3
FC Vion Zlate Moravce - Vrable
Finished
21:30
  Austria Amateur Regionalliga Tirol
Zirl
-
-
SVG Reichenau
بازی شروع نشده است
22:00
FC Kufstein
-
-
Telfs
بازی شروع نشده است
22:00
Schwaz
-
-
FC Kitzbühel
بازی شروع نشده است
22:30
  Cyprus 1st Division
NEA Salamina Famagusta
1
2
Pafos FC
Finished
20:30
  Germany Amateur Hessenliga
FV Bad Vilbel 1919
-
-
TUS Dietkirchen
inprogress
22:30
  France National
AS Beziers
-
-
PAU FC
بازی شروع نشده است
22:30
US Boulogne
-
-
US Concarneau
بازی شروع نشده است
22:30
Gazelec FC Ajaccio
-
-
FC Bastia Borgo
بازی شروع نشده است
22:30
Le Puy Foot 43 Auvergne
-
-
US Avranches
بازی شروع نشده است
22:30
AS Lyon-Duchere
-
-
Stade Lavallois Mayenne FC
بازی شروع نشده است
22:30
US Quevillaise-Rouen Metropole
-
-
FC Villefranche-Beaujolais
inprogress
22:30
Red Star FC
-
-
USL Dunkerque
inprogress
22:30
SC Toulon
-
-
FC Bourg-En-bresse Peronnas 01
بازی شروع نشده است
22:30
Stade Olympique Choletais
-
-
US Creteil
inprogress
22:30
  Brazil U20 Paulista 1st Division, Second Phase
Ituano FC SP
-
-
Red Bull Brasil SP
inprogress
22:30
  International Clubs Club Friendly Games, Women
Alhama Cf Femenino
-
-
Murcia Feminas
inprogress
22:30
  Scotland Championship
Greenock Morton
-
-
Partick Thistle
inprogress
22:35
  Argentina Primera B, Apertura
CSD Tristan Suarez
-
-
CA Fenix
inprogress
23:00
  Ecuador Reserve League
Csd Macara Reserve
-
-
CS Emelec Reserve
inprogress
23:30
  Ireland Leinster Senior League, Senior Division
Templeogue United FC
-
-
Collinstown
inprogress
23:30
  Algeria Ligue 2
MC EL Eulma
-
-
ASM Oran
inprogress
23:30
  Sweden Amateur U19 Division 1, Svealand
Ifk Haninge / Brandbergen
-
-
Huddinge IF
inprogress
22:30
  Estonia Premium Liiga
FC Kuressaare
0
1
Tartu JK Tammeka
Finished
20:15
  Czech Republic 1. Liga
FC Banik Ostrava
3
0
1 FC Slovacko
Finished
20:30
SK Sigma Olomouc
2
0
FK Teplice
Finished
20:30
  Russia Moscow Cup
Torpedo-m
-
-
Fsm
Finished
18:00
FK Rosich
-
-
Zelenograd
Finished
18:30
  International Clubs Arab Club Champions Cup, Qualifying Round
Fomboni Fc
-
-
CA Bizertin
Finished
00:30
  Brazil Brasileiro Serie C, Group B
BOA EC MG
0
1
Tombense FC MG
Finished
02:30
  Kazakhstan Super League, Women
Kyzyl-zhar Sk
2
7
Sdusshor 8
Finished
12:30
  Indonesia Liga 1
Barito Putera
0
4
Persipura Jayapura
Finished
13:00
PSS Sleman
3
2
PSM Makassar
Finished
16:00
  Australia Brisbane Capital League 3
Teviot Downs SC
1
8
Bethania Rams
Finished
15:00
Ripley Valley FC
10
0
Logan Roos FC
Finished
15:00
  China China League 2, South
Suzhou Jinfu
3
0
Hubei Chufeng Heli FC
Finished
16:00
  Slovakia U19 1. Liga
Zemplin Michalovce
2
2
Dunajska Streda
Finished
16:30
  Argentina Campeonato De Reserva De Primera Division
Rosario Central Res.
-
-
Patronato Res.
Finished
17:30
Godoy Cruz AT Res.
-
-
Estudiantes de LP
Finished
17:30
آرسنال
-
-
San Lorenzo de Almagro Res.
Finished
17:30
Independiente Res.
-
-
Colon de Santa Fe
Finished
17:30
Velez Sarsfield Reserve
-
-
Newells Old Boys
Finished
17:30
CA Union Santa Fe Reserve
-
-
Lanus Res.
بازی شروع نشده است
17:30
Huracan
-
-
Argentinos Juniors
Finished
17:30
CA River Plate (Arg)
-
-
CA Talleres de Cordoba
Finished
17:30
  Russia PFL, West
Rodina Moscow
-
-
FC Torpedo Vladimir
Finished
17:30
Fk Olimp Khimki
-
-
FK Dolgoprudny
Finished
18:30
Luki-Energiya V.luki
-
-
Zvezda St Petersburg
Finished
20:00
FC Kazanka Moscow
-
-
Znamya Truda
inprogress
22:30
  International Youth U19 Club Friendly Games
AS Roma
-
-
Benevento Calcio
Finished
18:30
  Finland Amateur 3 Division Turku
Masku
-
-
Pif Jalkapallo
Finished
20:00
  Ukraine Druga Liga
Alliance Lypova Dolyna
-
-
Tavriya Simferopol
Finished
18:30
  Mexico U20 League, Apertura
Veracruz Tiburones Rojos
-
-
Atletico San Luis
Finished
18:30
  Romania Liga III, Seria 5
CFR Cluj II
-
-
Industria Galda
Finished
19:30
AFC Ariesul Turda
-
-
FCM Baia Mare
Finished
19:30
  Romania Liga III, Seria 3
Csm Flacara Moreni
-
-
FC Rasnov
بازی شروع نشده است
19:30
CSM Slatina
-
-
CS Sporting Rosiori
Finished
19:30
CS Universitatea Craiova II
-
-
CS Balotesti
Finished
19:30
SC FC Voluntari II
-
-
Unirea Bascov
Finished
19:30
  Romania Liga III, Seria 2
ACS Inainte Modelu
-
-
Csa Axiopolis Cernavoda
Finished
19:30
Fotbal Club FCSB 2
-
-
AS FC Agricola Borcea
Finished
19:30
  Russia PFL, Center
FC Zorkij Krasnogorsk
-
-
Kvant Obninsk
Finished
19:30
FC Dynamo Bryansk
-
-
Fc Khimki-m
Finished
19:30
Saturn Ramenskoye
-
-
FC Metallurg Lipetsk
Finished
20:30
  Bulgaria First Professional League
FC Tsarsko Selo Sofia
2
1
PFK Beroe Stara Zagora
Finished
19:30
FC Arda Kardzhali
0
0
PFC Cherno More Varna
Finished
22:00
  Lithuania A Lyga
FK Panevezys
4
2
Vilniaus Riteriai
Finished
19:30
Zalgiris Vilnius
-
-
Suduva Marijampole
Cancelled
21:30
  Finland Veikkausliiga
Hifk
2
2
Tampereen Ilves
Finished
20:00
  Iceland 1. deild
Grotta
-
-
Fram Reykjavik
inprogress
23:45
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید